Poslední dvaja prívrženci "Skupiny G Antikomunistickej argentínskej aliancie AAA" majú prenajatý starší dom na jednej z tichých ulíc. Časy okolo roku 1975, kedy bolo mučenie či trýznenie ľudí pri vypočúvaní úplne bežné, sú dávno preč. Obaja navonok starší, nevinní muži sa však svojej "záľuby" nevedia zbaviť. Tentokrát však volia najjednoduchší spôsob, ako získať obete pre ich hrádky. Internetové zoznamky ponúkajú neobmedzené možnosti. Jednou z obetí sa stala aj priateľka mladého muža, ktorý je pre jej záchranu ochotný urobiť čokoľvek. (*CARNIFEX*)

sibskyn

O logiko! Kde jsi byla?! Ten děj je tak debilní, až to práská dveřmi, vzhledem k tomu, že hlavními zápornými postavami jsou dva staří dědkové nad hrobem, do jednoho by stačilo jen trochu strčit a je hotovo po 20 minutách jsem to chtěl vypnout, ale nakonec jsem si řekl, že to vydržím, až do konce, no a musím říct, že jsem se pak i bavil! Super střih s hudbou a jsou tam opravdu povedené scény a rychle to odsípá, takže film nenudí, ale baví. Takže je to debilní, ale nakonec to bylo celkem fajn ()

morbido

??? ...boha jeho šak to byla pičovina!a dosti nezmyselná.Určite by sem sa bál dúchodcú proboha šak infarkt z nich byl cítit aj z obrazovky...ale aspon sem sa dobre zasmíl nad tú stupiditú :D ()

vinducha

Pěkný kutloch si tam zřídili ti 2 staří hnusní pavouci . Tahle hra na kočku a myš je docela zábavná. Doteď jsem nevěděl , jaké svinstvo dokáže být ten nitroglycerin. ()

Deacon59

Při prvním sledování se měl chuť film totálně strhat a skončil sem v první třetině, že to nestojí za můj čas. Po přečtení zdejších komentářů sem tomu dal druhou šanci a opravdu se vyplatilo. Protože od druhé třetiny nabírá film na síle a konec byl naprosto fámozní a napínavý. Vřele doporučuju. ()

missionary

Prijemné prekvapenie, ak sa sústerdím na hlavný dôvod pre ktorý tento žáner sledujem, tak tomuto snímku niet čo vytknúť. O napätie a "dusno" nie je núdza. Dĺžka úmerná. Určitú dávku naivity a prehreškov vo forme nelogičnosti niektorých scén rád odpustím. Osobne ma títo argentínski úchyláci celkom dostali, pol hviezdy navyše za nápad z nitrakom. Doporučujem. ()

p.a.n.d.a

Hmmm tak to úž áno velmi atmosferický počin z Argentíny čo len pridáva na hodnote aspoň u mna. Vynikajúce ozvučenie, kamera vynikajúca spomalená scéna v závare s exploziou. Ktorá vyšvihla moje hodnotenie z 2apol na 4 hviezdičky :D odporúčam ()