Zdánlivě perfektní student medicíny Philip Markoff vede dvojí život. Postupně se noří hlouběji a hlouběji do zhýralého světa gamblerství, zločinu a nakonec i vražd. Své oběti hledá přes inzerát.  Film Vrah přes inzerát sleduje temný a záhadný online život Philipa Markoffa, zatímco se v reálném životě připravuje na slibnou budoucnost doktora po boku své snoubenky Megan McAllister. Na Bostonské univerzitě ho považují za jednoho z nejlepších mediků, jeho přítelkyně, přátelé i spolužáci jsou přesvědčeni, že by nikdy neprovedl nic špatného. Jenže Phillip před nimi skrývá násilnické stránky a obrovskou vlnu agresivity, kterou naopak důvěrně znají jeho nevinné oběti.
Vše začalo 14. dubna 2009 vraždou prvního stupně. Obětí byla masérka, která nabízela své služby přes inzerát. Když policie přijde na to, že brutální zabíjení a množství dalších útoků na ženy spojují inzeráty, jejich další vyšetřování je nakonec dovede k Markoffovi. Hlavního vyšetřovatele ztvárnil William Baldwin. (HBO Europe)

coco.brice odpad!

děsivé béčko...padouch tu má vystupovat jak muž dvou tváří a prohnaný zločinec a deviant ,tady však vystupuje jako idiot co by nepřepadl ani chráněnou dílnu....jeho partnerka coby femme fatale ve filmu vybírá šaty na svatbu a nebo spí...a detektiv je na tolik lstivý,že padoucha vypátrá dle IP adresy a pak jako vrchol všeho objeví rafinovaně ukrytou bouchačku ...a víte kde jí ten geniální uchyl ukryl?no to by Vás nenapadlo...vyřízl si na ní v knize otvor...:-)!:-)))ještě že FBI má ve svýchá řadách takové filuty:-)... ()

mirkath1

Taky si myslím,že to tak špatné nebylo. Jen škoda,že tak inteligentní člověk nevyhledal pomoc, Taky mi vadí, že tu nebylo rozebráno jeh dětství a vztah s rodiči-kde bylo jádro pudla? ()

hackstolle

Kdybych tomuto dal 5 hvezd, asi bych musel podstoupit ústavní léčbu. Je to poměrně chudý film. A to mám filmy podle skutečnosti velmi v oblibě. Ta druhá * je za pokus o moral, a ta první už ani nevím za co.. ()

SpicyNugget

Philip Markoff je skvělý student medicíny, všichni učitelé i přátelé si ho chválí. Je i vzorným partnerem - i jeho snoubenka Megan McAllister je s Philipem šťastná. Jenže tenhle člověk skrývá své stinné stránky. Miluje bondage sex, submisivitu a násilí. Jednou se mu věci vymknou z ruky a on je obžalován z vraždy… Film je natočen podle skutečné události, což je pro mě nepochopitelné, jelikož dle zpracování musím Philipa hodnotit jako totálního idiota. Student medicíny, ale je tak blbej, že když už zabíjí, nechá na pokoji svou DNA, střílí v hotelu jak pistolník na divokém západě a má v paži, že to může někdo slyšet, nenasadí si ani černej kondom na palici a prochází se pod kamerama jako Jánošík… Prostě idiot. S touto logikou ho celkem rychle zatkli policajti, kteří mi taky připadali, jak kdyby byli mentálně zaostalí a jeho snoubenka, ta byla všech blbců futrál. I po předložení jasných důkazu věřila v jeho nevinu. No, co dodat. Potěšila mě jen délka filmu, trvat to déle, tak to do konce fakt nedám. ()

KofiAnnan odpad!

Jako to na Prima Love někdo s těžkou mentální poruchou natáčí na Netflix sračky tohohle typu? Rozamunda Pilcherunda co si hraje na Dahmera. Příšerný!!! Nasypte si písek do očí, zalejte uši betonem a spáchejte sebevraždu, tohle se na sucho nedá. ()

kvete.i.vadn

Mám ráda filmy podle skutečné události...tenhle byl takový trošku jako klasická detektivka, takže kdybych to nevěděla, nenapadlo by mě, že je to dle skutečnosti....celkově se mi to ale líbilo, hlavně konec...takže 4 :-) ()

NikiVai

Pokud to byl televizní film, tak chápu jeho kvalitu nekvalitu. Celé to bylo zlé. Herecké výkony otřes, příběh samotný, ač podle skutečné události, tak dosti přihlouplý. Philip byl dost hňup, dobře, že ho chytili tak brzy. Jen mi bylo líto Megan. Ve filmu chybí napětí, gradace, celé to plyne jen tak jakoby mimochodem. Toť asi veškeré mé dojmy z tohoto nudného dramatu. ()

k.rakonos

Pro mě lepší průměr, šlo o televizní film, a to poměrně slušné kvality. Jestli to bylo opravdu dle skutečnosti, tak je opravdu s podivem, jak naivní byl hlavní "hrdina", vrah a téměř lékař. Ale ve filmu bylo naznačeno, že byl tak trochu i gambler v kasinu, tak je možné vše. Sympaťanda v hlavní ženské roli, mohla ze své ženskosti ukázat více. 37% je dost podhodnocených, ale hodnotila to pouze stovka lidí. ()

mdf

Až zase tak tragické mi to nepřišlo,hlavní předstacitel nebyl na první pohled nějak moc psycho,jak to v takových filmech bývá,logika se zde nedá hledat a jestli to bylo podle skutečné události a nebo to bylo jen tak řečeno,kvůli sledovanosti,to si nejsem jistý,protože hloupých chyb tam bylo až moc.Shlédnutí na jedno odpoledne jo,jinak více už asi ne. ()

gggggg

Za mňa blbosť, vrahove konanie bolo stupídne, neuvážené a polícia musela byť blbá až jebnutá keď toto nevedela, či už v realite, alebo vo filme. Nič nestojí za to, aby som toto musel ešte pozerať, nemá to atmosféru a jeden urevaný záver to nemôže zachrániť. ()

Scott67

Uvěřitelné v rámci toho, že někdy jde genialita ruku v ruce s naprostou debilitou. Co se týče zpracování, je to naprostá rutina. Nebýt tam Baldwin, je to béčko čistokrevné. Díky němu jen béčko. Ale dokoukal jsem do konce. Chtěl jsem vědět, jak dopadne. Ve stínu mnohem horších sraček to vlastně nebylo až tak zlé. ()