Brodyho přepadnou v podzemním parkovišti obchodního centra dva útočníci. Nejedná se ovšem o loupežné přepadení, ale o pečlivě připravený plán, v jehož důsledku se konečně dozvíme více o Brodyho pobytu v zajetí a poodhalíme motivaci jeho podivného chování. Carrie se mezitím musí vypořádat s následky střelby v mešitě. Je třeba rozezlenému imámovi i celé veřejnosti vysvětlit, co se vlastně v přestřelce mezi agenty FBI a pronásledovaným stalo. Carrie si navíc myslí, že imám tají důležité informace, a pro jejich získání je ochotna podniknout i velmi razantní kroky. Její nervozita je pochopitelná: usvědčený terorista Tom Walker jako by se rozplynul. Nikdo neví, kde se tento špičkový střelec nyní nachází, ani jaké má příkazy od teroristického vůdce Abú Nazíra. (Česká televize)

Necrotongue

Devátá epizoda pokračovala v tom, co osmá načala. Vnesla do děje více světla, takže se vyjasnilo to, co se zatím dalo pouze tušit. Baví mě to, že tvůrci nerozehráli seriál pouze jednostranně, nedělí vše jen na černou a bílou, spíše bych řekl, že sezónu zatím ovládla šedá. ()