Chicago: Zákon ulice

• Česko Chicago: Zákon ulice (viac)
USA, 2011, 9 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Tvorcovia:

Shawn Ryan

Hudba:

Robert Duncan

Jason Clarke, Jennifer Beals, Delroy Lindo, Devin Kelley, Channon Roe, Warren Kole, Victoria Gabrielle Platt, Melissa Ordway, Frederick Koehler, Billy Lush (viac)

Přestože k tomu nedostala svolení z vyšších míst, superintendantka Teresa Colvinová sestavuje tým, který má vyšetřovat prohnilou státní správu. Osloví i bývalého parťáka Jareka. Když se ukáže, že nitky vedou k radnímu Gibbonsovi, který mimo jiné neváhá odstraňovat nepohodlné svědky, rozhodne se Jarek Terese pomoci... (oficiálny text distribútora)

Sennhie

Pokud Vám, stejně jako mně, vadilo stáří seriálu The Wire a hledáte něco modernějšího, tak tady mám pro Vás jeden tip. Seriál má spád, šťávu a pořádnou akci, ale co já miluji, tak to jsou hlavní představitelé s pořádnými koulemi, a to včetně žen. Pro mě zatím nejlepší pilot, který mě dokázal naprosto přesvědčit o sledování dalších dílů. Mrzí mě, že seriál zrušili po první sérii. ()

davistercz

Úžasný seriál z pohledu policajta,který ochranuje město! Město se potápí v korupci... a všude samé gangy.Superintendantka a Wysockiho čeká pěkne dlouhý úkol. ()

severus

Al Caponeho duch je v Chicagu stále přítomen. Radnice tam vypadá jak Magistrát Města Prahy. I když v seriálu se pořád mluví jen o jednom radním, my ve střední Evropě dobře víme zač je v Palermu chleba. Policie má novou šéfku, takovou Cataniho sestru a divokého Poláka do terénu, který je zde nositelem charismatu a akce.. Už úvodní scéna v níž prohnilý radní vysvětloval, proč město nebude platit vznik nové protikorupční jednotky mi připoměl Otázky Václava Moravce pár let zpátky. Jak přes kopírák. V seriálu jde o prokazatelný dobytek, zato tady... O koukatelnost pro nenáročné se stará i řešení méně intelektuálně náročných případů, takže slovy klasika...Pořád se něco děje. ()

mine.slayer

Velmi pěkně a vtipně udělaný seroš o tom jak to ve zkutečnosti chodí a nejen v Chicagu. Škoda že je jen 13 dílů, že by se Amerika měnila na dříve tolik nesnášenou nedemokratickou diktaturu?? ()

B.e.r.n.y

Tak na tento seriál jsem narazil úplně náhodou a již po dvou epizodách jsem mu naprosto propadl. Akce, napětí, dobré herecké obsazení. Za sebe nemohu dát méně než pět hvězd. ()

imreo

Na moje prekvapenie sa Jennifer Beals rola Superintendent Colvin hodila, len tá hviezda mi pripadala trochu veľká :). Scenáristom sa podarilo veľmi vieruhodne a efektívne vykresliť temnú situáciu medzi gangmi v Chicagu a samotnou Chicagskou políciu, akcia nechýbala, postavy boli sympatické a dobre stvárnené, len škoda že seriál sa udržal nažive len 13 epizód. ()

Simaaja66

Dobrý seriál...ano, právě že jen dobrý. Můj dojem kazí právě Jenifer Beals, která mi sem vůbec nesedí...i když musím přiznat, že herecky to zvládla. Padouch Delroy je skvělý..:-D. Jednoduše...smíšené pocity..65 %. ()

schdrak

No , na mna pomalsi rozbeh , ale mne sa aj auta pacia az ked vyjde od nich novsi model, asi som trochen prihamovany. Takze uff teda , no aakoze Pecka. Bodka ()