V podivném lese se můžete lehce ztratit. V nelehké situaci, potkáte různé osoby, které mají své problémy a strasti. Raději ale nedělejte nic neuváženého. V temném oregonském lese není dobré se vůbec potulovat o samotě. To však mladá žena poněkud nezvážila. Utíká před svými problémy a minulostí. To však netuší jaké nástrahy ji potkají. (strelenaL)

smetyl

Extrémně psycho snímek, který mě přilákal právě svým nízkým hodnocením a ohlasy některých uživatelů tady, se kterými chovám obdobné choutky k podobným výplodům chorobomyslné hlavy. Film je prakticky bez děje a vlastně se tam neděje nic co by se dalo zaznamenat jako děj a je jen na nás jak si co vyložíme. Nebo jak pochopíme smysl toho všeho co se před námi na televizní obrazovce vlastně událo. Někdo si to vyloží jako nesmyslnou naplácanost debilníma postavama co něco mumlají a do toho se furt mění prostředí a nějaká blondýnka co je "rádoby hlavní postava" se poflakuje kolem toho všeho (odpad! a *) a někdo v tom vidí něco pokrokového nebo se v něčem z toho všeho realizuje jeho myšlenka a nebo ho to prostě jen uchvátí a užívá si pekelnou jízdou a stále se stupňující psychologický nátlak ze všech stran. Já patřím k té poslední skupině a náramně sem si to všechno vychtunal a nemůžu říct, že bych se jedinou minutu nudil. Jen pro okrajové publikum. http://www.youtube.com/watch?v=boJaSG7i-uU ()

molcan2

Počúvajte, ani nebudem predstierať, že som naozaj pochopil, čo sa počas tohto divokého drogového tripu a nočnej mory plnej traumy deje, ale naozaj som si to užil.  Takéto veci mám vždy rád: surrealistickú nočnú moru plnú atmosféry. Jediné, čo vám môžem povedať, je, že je tu žena, ktorá má autonehodu a vypotáca sa z nej rovno do akéhosi bizarného halucinogénneho sveta ako psychotická verzia Alicinej krajiny zázrakov. Sú v ňom tony strašidelných záberov, pričom najlepší je nočný záber na budovu osvetlenú strašidelným zeleným svetlom. Všetko je to také zvláštne a ani nie som presvedčený, že by vám tvorcovia vedeli povedať, o čom to bolo, ale ja som bol úplne zažratý do celých 80 minút. Znepokojujúca osoba v kostýme Kermita ju sleduje, veľa ľudí pije benzínové miešané nápoje a potom ich zvracia, močí krv a hystericky sa jej smeje do tváre, keď sa práve nepotuluje po opustených, schátraných, špinavo vyzerajúcich domoch, ktoré ma tak trochu znechutili viac než čokoľvek iné. Mám slabosť na pleseň a v tých scénach som jednoducho cítil jej prítomnosť všade. Rozhodne je to rozporuplný film a z tejto recenzie asi viete, či sa vám bude páčiť alebo ho budete nenávidieť, ale ak je to vaša parketa, neodkladajte ho tak dlho ako ja! ()

Rathalos odpad!

Ako toto mohlo uzriet svetlo sveta,to nechapem,aj odpad je vysoke hodnotenie,z komentarov som ocakaval ovela viac,no nestalo sa,uz nikdy viac...:-) ()

musolini odpad!

Tak tenhle film se fakt nedal,dlouho jsem už neviděl vyloženě takovou kravinu a to ještě přidávám.Horory mám rád,ale tohle snad ani nebyla parodie,to byla změť nesmyslů a spíš to vypadalo,že to natočil ochotnický klub někde mezi Severní a Jižní Dakotou...prostě to nešlo dokoukat do konce... ()

fabregas1 odpad!

Tak tohle neberu jako psycho, ale jako naprostou hovadinu bez vkusu. Tohle pouštět vězňům nebo někde v léčebnách, ale jinak Fuck offffff. ()

Pokri

Zručne natočený uletený experiment? Rozhodne áno. Zároveň však nuda a nulový dej. Film neponúka takmer žiadne odpovede, len vrství na seba jeden podivný výjav za druhým. ()