Jeden z robotníkov pracujúcich v Somálsku pricestuje do rodnej Indie s vážnym poranením ruky. V Afrike bol pohryznutý nainfikovanou ženou, trpiacou smrteľným vírusom, ktorý mení mierumilovných ľudí v krvilačné monštrá. Zombie apokalypsa tak pokračuje na území ďalšieho svetového kontinentu.
Jedným z tých, ktorí epidémiu prežijú, je aj americký elektrotechnik, ktorý v ázijskej oblasti pracuje na spustení veternej elektrárne. Potom, ako medzi ľuďmi vypukne šialenstvo, má jediný cieľ: zachrániť svoju tehotnú priateľku, ktorá zostala zabarikádovaná v jednom z domov. (*CARNIFEX*)

Wez

film se mi vcelku líbil,jednička se mi ale líbila víc,připadlo mi to víc roztahaný než jednička.Zombie vcelku ušli,efekty taky.Na jedno zkouknutí to ujde,ale víckrát už se na to asi nepodívám... ()

pyzma84

Trápenie nad trápenie, z prvu som rozmýšľala, či to nie je komédia. Nebola. Ale asi radšej mala byť. Nepríjemní herci a aj všetko ostatné stálo za houby (dej, masky, dynamika, atď). ()

Robbisek

***OBSAHUJE SPOILERY (ale nic hrozného)*** Už dlouho jsem neviděl film, kde by byly zombie takové, že i zombie by se jim vysmály. Po 30 minutách filmu za sebou má divák děsivé množství absolutních nelogičností a nesmyslů. Hlavní hrdina, pracující daleko mimo civilizaci, zvyklý svým jeepem pravidelně dojíždět obrovské vzdálenosti tento svůj jeep při první příležitosti opustí a vydá se pěšky do buše, aby pak vzápětí sháněl auto. Buš, kde je jen písek, keře a občas nějaká zaběhlý dobytek se najednou hemží zombíky. Jak je možné že když epidemie vypukne ve městě a začíná se tam divoce šířit, tak na venkově už jsou všichni nakažení? Borec co podruhé v životě sedá na motorový paraglide je za bezvětří schopný odstartovat ze třímetrové střechy (s mezipřistáním do náruče zombíků), ale po půl dni letu přistane přímo do skupiny stromů. Utéct zombíkovi, který se plíží rychlostí důchodce nastupujícího do MHD je nadlidský úkol i pro Usaina Bolta. Aby taky ne, když se vždycky najde nějaká věc, o kterou je potřeba se se zombíkem přetahovat. Jako fakt nechápu, proč tomu nedávám odpad rovnou... Kamera nepochopitelná, herecké výkony nula, ohyzda v roli milenky hlavního hrdiny, logika pláče. Snad jen ty scenérie za tu hvězdičku stojí. ()