Šest studentů Kirinské umělecké školy jde za svým snem stát se hvězdou korejského hudebního průmyslu. (Netflix)

Evikju

Člověk nevěděl do čeho de. Vůbec jsem netušila co z prvního dílu může vylézt..Překvapivě z toho vylezlo nadprůměrné drama. Netočilo se to jen kolem vztahů, ale naopak to zabruslovalo do věcí, které v jiných seriálech tak časté nejsou. Líbilo se mi, jak jsem netušila co z jaké postavy vyleze. Hlavní hrdinka byla v prvních dílech mrcha a nakonec se z ní stala super holka a takových zajímavých změn bylo víc. Šlo vidět, že cesta za slávou není jen procházka růžovou zahradou, ale je za tím hodně dříny a odhodlání.. pokud chcete seriál, který by vás inspiroval k tomu ať svůj sen nevzdáte kvůli nemoci, nebo čemukoli jinému..tak tohle je správná volba. ()

sara93

Suprové OST, herci sympatičtí, děj super, dialogy taky dost dobrý. Jen mi tam chybí nějaká ta jiskra nebo prostě něco, aby to bylo úplně top! Prostě něco co by mě fakt dostalo. Okey tak po roce jsem to zkoukla podruhý a líbilo se mi to ještě víc a těch jisker tam bylo hrozně moc. Nechápu to! A to si normálně seriály 2x od začátku nepouštím, ale prostě jsem na tenhle dostala nějak chuť. Má to v sobě magické kouzlo a vývoj postav je neskutečný. ()