Kirinská škola umění bývala kdysi prestižní a uznávanou školou. Její uroveň za poslední tři roky ale značně klesla a kvůli finanční krizi jí dokonce hrozí uzavření. Podaří se škole opět vzchopit a nasměrovat nové studenty na tu správnou cestu? (Pethushka)

Moiraine

Po prvním Dream High bylo moje očekávání vysoké. A bohužel zůstalo nenaplněno. Z celého seriálu jsem měla dojem, že scénář někdo sepsal na koleni. Byla tam spousta chyb a bohužel některé z nich i dějové. Zábava to ale byla, to uznávám. Nicméně je to jeden ze seriálů, pro které platí vidět a zapomenout. ()

T.O.P

Můj první korejský seriál vůbec! Jestli chcete seriál s dějem a myšlenkou, tak to jste na špatné adrese. Dream High 2 nedopuručuji těm, kteří alespoň částečně neznají K-pop. Můj důvod byl jediný, chtěl jsem vidět svou nejoblíbenější zpěvačku Hyorin (SISTAR) hrát v seriálu. Musím říci, že toho vůbec nelituji, seriál nebyl nic extra, často nudný a nezáživný, ovšem dvojice sympatických talentovaných zpěvaček výše zmíněná Hyorin a Aille vše vynahradily. Navíc Dream High 2 byl odrazovým můstek k mnohem lepším korejským seriálům jako Secret Garden, IRIS a spoustu dalších... Dream High 2 se mi líbil více než jednička. ()

sara93

Líbí se mi, že druhá série vzdává čest té první, nicméně se jí nerovná. Nejsou tu tak povedené písničky a tak zajímavé charaktery ani děj není tak kouzelný jako v první sérii. I přes to všechno se zde najdou velmi podařené scény ať už třeba ty taneční, které byli dle mě v téhle sérii propracovanější nebo i důvod proč se JB zamiloval a není k tomu důvod nebo jejich podání Titaniku a spoustu dalších. 3,5* ()

Pethushka

Dlouho mi trvalo, než jsem to celé zhlédla. Vlastně jsem to chtěla po prvních pár dílech zabalit, ale pak jsem na to začala koukat při různých činnostech a to už se dalo. K žehlení nebo ke cvičení to bylo fajn, samotné by mě to nudilo. Víc než hlavní hrdinové mě bavily vedlejší postavy. Nejvíc mě potěšilo obsazení Hyo Rin a Ailee. Hye Sung pro mě byla naprosto nezáživná a blonďák mě zpočátku silně nebral, ale jakmile ho obarvili, už mi nevadil. Takže mě z těch hlavních nakonec bavil nejvíc asi Jin Yoo Jin. Když si ale vzpomenu na Suzy, Kim Soo Hyuna a další z první série, je to nesrovnatelné. Nebylo to až tak zlé, ale znovu už to vidět nemusím. 2,5* ()

Zíza

Když jsem si to pouštěla, neměla jsem vůbec žádná očekávání, jen jsem si chtěla poslechnout fajn písničky a odreagovat se. Takže když do toho nejdu s žádným očekáváním, mohlo by mě to překvapit, říkala jsem si. A ono jo - překvapilo mě to tím, že to fakt stálo za starou bačkoru. Jen jedna písnička mě zaujal a to B Class Life, jinak to bylo pořád na to samé brdo. Ano, bylo fajn, když si občas zahráli s hudebním pozadím a šoupli tam něco ze západní produkce. Bylo fajn, že jsem si nebyla jistá s kým hrdinka skončí. Psala jsem si i čárky a za celých 16 dílů jsem se 5x zasmála. To jsou pozitiva. Negativ je mnohem víc - charaktery, se kterými jsem se nesžila, nesympatičtí herci (neříkám, že takoví byli všichni), mentalita korejských fanoušků, nudná výplň dílů, povinný koutek vybírání oblečení pro milovaného ušáčka, nudné písně, když člověk hledal vzrůšo a tak dále a tak dále… I když jsem nic neočekávala, bylo to zklamání - šla jsem do toho s tím, že si alespoň něco vyslechnu, omrknu taneční kreace, ale bylo to až moc fádní na to, na čem by ten seriál měl stát… Jednička mě uchvátila, na dvojku rychle zapomenu. Slabé 2*. Přeloženo. ()