War Babies

Réžia:

Charles Lamont

Shirley Temple

MM_Ramone

Polonahé deti v plienkách hrajú úlohy dospelých ľudí. Vysedávajú v bare, sajú mlieko, navzájom sa ohmatávajú a bozkávajú. Trapné. Nechutné. Svojim spôsobom až perverzné. Uživateľka AngelAngie vo svojom komentáry napísala niečo v zmysle, že je to zaujímavé akurát pre tých, ktorí poznajú karieru detskej hviezdy z 30.-tych rokov Shirley Temple. Mňa napadá ešte jedna skupina ľudí, ktorých by to iste zaujalo - slizkí, nadržaní pedofili. * ()

Iggy

Zajímavá, ale ne zrovna povedená válečná groteska. Hodně malé děti tu hrají drsné vojáky v baru (které sice vyděsí malý pejsek), kteří soupeří o krásnou tanečnici Charmaine (Shirley Templeová). Předhánějí se v darech (kdo dá větší lízátko), směšně si povídají a nakonec se kvůli poplachu vydají do boje. Děti v plenkách a vojenských helmách pijící mléko jsou roztomilé, ale to je asi vše, co je na tomhle filmu zajímavé. Volně ke stažení na Archive.org. ()

Igy007 odpad!

Odporné dětské porno ... když jsem to viděla, byla jsem v šoku z toho hnusu ... templová vyprávěla, jak je týrali při natáčení - když neposlouchali, zavřeli je do dřevěné bedny ... jaká matka nechá svou maličkou dceru hrát v pornu ???? ()