Pořad o humoru a talentu těch, kteří dokázali vzbudit úsměv ve chvilce, ale vzpomínat na ně budete celý život.
Jednotlivé díly: I. série:  1. Burian
12.-Lábus
13.-Brodský
14.-Bohdalová
15.-Filipovský
16.-Nárožný (oficiálny text distribútora)

bohhous22

Pořad se zabývá osobnostmi,které si připomínku bezesporu zasluhují. Zpracování by mohlo být obsáhlejší. Víc hloubky proti všeobecně známým informacím. ()

subic

Některé díly pravda jsou slabší a to jsem neviděl úplně všechny, ale jeden je takový excelentní a to ten s Bohdalkou, to jsem se smál skoro celou dobu. ()

Danulinda

Pořady podobného typu, jako je tento, mám velmi rád, protože se člověk při nich krásně uvolní a oddychne si. Konkrétně u tohoto mě ale trochu mrzí, že většina informací je brána z životopisných knih, které jsem již četl, a že většina ukázek je z notoricky známých filmů, které ČT pravidelně a stále dokola opakuje, přičemž není schopna sáhnout po ukázkách méně známých kousků s našimi klasiky. Že by neschopnost dramaturga ČT, ale i tohoto pořadu? ()

pOne

Komici na jedničku bez Jiřího Sováka??? Petr Nárožný na jedné straně působí jako osoba povolaná k moderování takového pořadu. Na druhou stranu musím ale říct, že mi zde jako moderátor moc nesedí. Jednotlivé epizody jsou takovou pohodovou oddechovkou s pár ukázkami. Přijde mi ale, že dost nahodile zvolenými. O nějakých titulcích, které by divákovi sdělovaly, o jaký se jedná film, z jakého roku je, kdo ho režíroval, o tom si člověk může nechat zdát. Probírání životopisy a rolemi je více či méně chaotické. K výběru devíti komiků v dosavadních devíti epizodách bych měl jednu zásadní připomínku. Je velká řada komiků, kteří mi ve výčtu chybí. Ať už je to třeba zmiňovaný pan Sovák nebo třeba pan Menšík. A mnoho dalších. ()

Tsuki003

Poměrně zajímavý pořad. Samozřejmě, tomu, komu je česká kinematografie a její představitelé ukradení, pro toho to asi nemůže mít nějaký větší význam. Hlavně první série se velmi vyvedla, bylo to ozvláštněné těmi osobními předměty, muzejními rekvizitami. Pak to ale začalo být všechno na jedno brdo a jednotlivé díly mi připadaly tak zmatené, že z toho nešlo vydestilovat ani ty základní data a životní fakta - ale to nejspíš nebyl ani záměr tvůrců. Jsou to spíš takové minidokumentíky a sondy do života těch komediálních osobností. Jako plus uznávám, že se jim překvapivě podařilo zaměřit nejen na publikum - znalce, tak i na takové ty "přivandrovalce", kteří na téma narážejí náhodou. Vcelku bych řekla, že se jim to povedlo, ale že bych si z toho sedla na prdku, to tedy ne. ()

kubyczech

Dokoukal jsem všechny série, musím říci, že je to skutečně kvalitní i když několikrát omytý výplodek .. Tady na vlastní oči vidíte, co mimo kameru naši velikáni prožívali, že vše nebyla jen radost ze života a legrace, ale i smutek, deprese a v neposlední řadě nekonečné střídání režimů, které nejvíce poznamenalo naší kinematografii .. Nejsilnější zážitky jsem měl zrovna u prvních dílů (Vlasty Buriana a Huga Hasse), protože tyhle dva členy obdivuji do dnešního dne nejvíce. Velice doporučuji ()

Ziral odpad!

V podstatě by to byl výborný seriál, kdyby nám vědomě p.Nárožný nelhal jako když tiskne. Nevím jak si může dovolit veřejně tvrdit, že telegraf umístěný v serálu, je ten pravý z filmu "Přednosta stanice",, když stačí oba porovnat a je ihned jasné, že je to úplně jiný typ. Další Nárožného lež je, když tvrdí, že drží v rukou pravou šálu p.Marvana z filmu "Anděl na horách", ale v porovnání je ihned vidno, že originální šála je šedivá s bordovou s dlouhými třásněmi a jeho plagiát je bílá s bordovou a s minitřásněmi, které se údajně opotřebovaly. Opětovná Nérožného lež je, když ukazuje Hašlerky, které rada Vacátko miloval a zůstaly po něm v šuplíku, stačí jeden pohled, aby bylo jasné, že nám servíruje dnešní Hašlerky, které se od těch původních značně liší v barvě obalu a hlavně ve velikosti obsahu. On p.Nárožný je vlastně velký chudák, když si posteskl, že v sedmdesátých letech obdržel za večerní vystoupení směšných 200, Kčs. Jenže si neuvědomil, že dělník na tuto částku musel těžce pracovat tři dny !!! Takže díy p.Nárožnému je tento seriál odpadem, na který doplatili díky jeho lžím ostatní herci. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj