Tisíc a jedna noc

• Česko Tisíc a jedna noc (viac)
Telenovela / Dráma / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Réžia:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (viac)

Talentovaná architektka Šeherezáda, matka päťročneho chlapca, ktorý má leukémiu a potrebuje urgentnú pomoc spočivajúcu vo finančne veľmi náročnej operácii, potrebuje na zachranu syna peniaze. Onur Aksal, majiteľ spoločnosti, kde Šeherezáda pracuje, je ochotný požičať jej peniaze len pod podmienkou, že s ním strávi noc. Od tej chvile stále viac túži po jej prítomnosti. Zdvojnásobuje svoju ponuku a ako protihodnotu žiada ďalšiu spoločnú noc. Šeherezáda znechutená jeho návrhom pokúša sa najsť si inú prácu, ale osud všetko komplikuje... (oficiálny text distribútora)

TadashiCZ odpad!

Klasická telenovela, i když nevím, proč se dostala do hlavního vysílacího času. Je to doopravdy špatné. Shlédl jsem aspoň jednu epizodu, abych nebyl osočován, že ani nic nedokoukám, jenže ono je to fakt strašné. Dialogy, hudba a postavy taky nic moc. ()

Luciyen odpad!

Och proboha! Stačilo mi pár dílů a jenom jsem se na ně dívala s otevřenou čelistí... vůbec mě to nebavilo a říkala jsem si, co to sakra má být? Obsazení bylo přímo příšerné a k tomu ta "úžasná hudba", promrhaný čas. ()

2sistem

Byl jsem odsouzen vidět několik dílů a snažil se to přetrpět bez úhony, ale v některých situací to prostě nešlo. Příběh bych viděl jako celovečerák a při troše snahy, by z toho něco bylo. Ale seriál se mi jevil příliš protahovaný a plno situací zbytečných a precitlivělých. Takže další stupidní telenovela o vztazích a intrikách, tentokrát z Turecka. ()

mcamino odpad!

Tak neskutečný zlo, že to snad ani možný neni. Prostě jen to zapnete a chytá se vás takovej nepopsatelnej pocit, prostě ihned přepnout na něco lepšího, tady se prostě nedá svítit, odpad! ()

Potjoc

Jelikož moje rodina sledovala ten pořad a všechno, co NOVA vysílala, tak jsem to taky viděl celé, i když mě telenovely tolik nezajímají. Ten začátek se znásilněním Šeherezády jako dluh za pomoc se mi hnusil, v jednom období po dosledování toho seriálu se mi dokonce ten seriál hnusil. Ale zase ty díly s Edou, jak ona se mstila za všechno, co jí kdo uškodil nebo ukřivdil, byly zajímavé zápletkou. ()

wayne_79 odpad!

S Markízou to ide dlhodobo kvalitatívne dolu kopcom. Toto je dielo, ktoré očarilo miliony divakov na celom svete ? Či ako znela tá otravná upútavka ?! Páni a dámy z Markízy si o nás asi myslia, že sme národ primitívov, ktorí im všetko zožerie. To nie je len o tomto seriály, to je o veľkom množstve aj iních produktov, ktoré nám ponúkajú. Kde to nakupujú ? Vo vianočních výpredajoch ? Fuj ! ()

HRom99

Rozmýšľam, či v tomto žánri existuje nejaká telenovela, ktorá by stála za pozretie... Aj keď mi momentálne nenapadá taká, určite existuje a nebude snáď tak trápna ako toto nevkusné dielko. Čo sa už tu dá hodnotiť, keď je všetko také prvoplánové - keď je tu raz niekto kladný hrdina, tak je pekný, slušný a má svoju hrdosť, keď je raz niekto záporák, tak je neoholený, zachmúrený a arogantný. Hudba k filmu - uff, akoby ani nesúvisela s dejom. Jediné umenie, ktoré doslova obdivujem je to, ako toto niekto dokáže natiahnuť na nekonečne veľa častí - takže za toto im patrí 1*! ad/ sledovanosť u nás - áno, národ má rád gýč, bohužiaľ. ad/ hodnotenie na IMDB - Turecko samotné má predsa skoro 70 mil. obyvateľov. ()

2tomas2 odpad!

Klasicka blbost kde polku serialu sa budú zbližovat, o pár časti sa budú milovat a stále dokola.A v posledných častiach bude Happy End. ()

akiro

Zatím nekomentuji, ale podle komentářů se máme na co těšit neboť TV NOVA se rozhodla obšťastnit nás tímto jistě zcela unikátním kouskem 5 krát týdně v prime-time a někdy dokonce i dvěma díly najednou ()

MgrBizzaro odpad!

Jak si tohle nekdo vubec muze dovolit nasadit v hlavnim vysilacim case proboha? Na pranyr s nema okamzite!! A kdo tuhle slataninu uprednsotnil pred Johnem McLanem si zaslouzi zdevastovat genitalie. ()

nOwAsToRm odpad!

Viděl jsem s manželkou (chtěl jsem se dívat já, nevěřil jsem komentářům na csfd.cz -6%) první díl.. Větší MRTKOVINU jsem NIKDY neviděl... Lituji, že vidím a lituji, že slyším... Poprvé v životě bych si přál být slepý. A ta podbarvená hudba pro turecký teploušky... Zlatý PC a stahování HD filmů. TV u mne již dávno skončila... TOHLE SI TI DŮCHODCI NEZASLOUŽÍ!! R.I.P NOVA. Všiml jsem si, jak forum nova.cz je krásně prošpikováno zaměstnanci této "televize" a jak tam přispívají do fóra... MRTKY NOVÁCKÝ. EDIT:Turecký seriál Tisíc a jedna noc se přesouvá na 17:30.. No, dal bych to od 04:00, ale co není může brzy být :) ()