Pre investigatívneho novinára Lewisa Hicksa (Cuba Gooding Jr.) je práca všetkým, preto na svoju rodinu nemá čas. S manželkou si nerozumie a syna vída len cez víkendy. Rád by našiel útechu u svojej priateľky, ale tá sa stane obeťou brutálnej vraždy. Lewis náhodou vyruší páchateľa priamo na mieste činu a do rúk sa mu dostane denník, podľa ktorého zistí, že má čo dočinenia s desivým maniakom, ktorý plánuje ďalšie vraždy. Vzhľadom na to, že polícia nie je novinárovi príliš naklonená, púšťa sa sám do vyšetrovania a odhaľuje stopy, ktoré ho dovedú k chlapcovi zo sirotinca. Lewisovi nikto neverí a on musí rýchlo nájsť spôsob, ako ďalším vraždám zabrániť skôr, než bude neskoro. (TV Dajto)

Olík

„tik tak, tik tak, tik tak“ Možná jenom stačilo nepoddat se faktu, že se právě netočí očekávaná událost roku, přidat trochu víc snahy nebo se místy vyhnout do očí bijícímu diletantismu a mohlo být vymalováno. Byli pasáže, kdy jsem si připadal, že právě sleduji nadstandard, bohužel po nich hned následoval políček od pánů filmařů. Tikot hodin určitě nenavazuje na tradici filmů jako Mlčení jehňátek nebo Sedm, jak stojí psáno v oficiálním textu distributora (i když byli minuty, kdy k tomu neměl daleko), ale jednou určitě bude neurážejícím zpestřením všedních dnů na našich televizních stanicích. ()

Wallis3

Časové kličky se nekonaly tak, aby vám to zamotalo hlavu a vy se chtěli přít s duchem Einsteina o teorii relativity. Ale taky se nekonalo vůbec nic. O tom, kdo je ten vrah a jeho propojení, budete vědět skoeo okamžitě, pikud máte IQ větší než bublající bahno, žádné tajemno ani napětí nenajdete. Krvavé kuchání (jedno) tam dali asi proto, aby to mělo nějakou záživnost, páč jinak to byla ouplná sračička. ()

1860

Možná mi film zkazil ještě horší český dabing než normálně, proto se předem omlouvám.. Každopádně se jedná o film přeplněný velkým množstvím klišé, které vám zážítek, je-li nějaký, hodně znepříjemňují a nezachrání to ani strašidelný McDonough.. V tomto hávu se vám myšlenka "chlapce, který se vrátí z minulosti, aby se pomstil všem, kteří mu ublížili", jeví dost neoriginální.. ()

AffectedFace

ČSFD Hodnocení 11.7 2016 | 52% | Hicks se jednoho dne pohádá se svojí přítelkyní, poté, co přijde k ní domů, nalezne zohavené tělo. Neuběhne ani pět minut a hele, vrah je stále v místě činu, přičemž Hicks tam řve jak kokot. Ticking Clock se trochu snaží vyrovnat s filmem Sedm, bohužel marný pokus. Je to taková malinká jednohubka, kterou sežerete a hned potom vyblejete. ()

Morholt

Průměrný thriller s nádechem sci-fi, který má celkem zajímavý námět. Geniální šílenec sestrojí časovou mašinu, jejímž prostřednictvím se hodlá v minulosti pomstít těm, kdo mu zničili dětství a tudíž i celý život. Není to sice nic převratného, protože cestování časem bylo zpracováno snad ze všech úhlů, ale tohle nepůsobí tak otřele. Neil McDonough je pro podobné role ideální, takže tady za jedna, ale bohužel Kuba junior si zase ukousl větší krajíc, než by mohl strávit. No aspoň nehrál akčního hrdinu, jak mívá v poslední době ve zvyku. Přeci jen tady nepůsobil tak groteskně. Je to takový film jedním okem tam a druhým okem ven, ale vyložená nuda to není. 50% ()

• Natáčení probíhalo v Baton Rouge ve státě Louisiana. (Terva)
  • V kalendári možno vidieť, že 17. apríl 2011 je sobota. V tento deň bola v skutočnosti Kvetná nedeľa. (m.a.t.o.)