VOD (2)
Epizódy(13)
-
Vražda na dálku (S02E01)
-
Smrt striptéra (S02E02)
-
Vražda v kempu (S02E03)
-
Schránka se smrtí (S02E04)
-
Cesta k tobě (S02E05)
-
Naháči z Huttropu (S02E06)
-
Vidím něco, co ty nevidíš (S02E07)
-
Vražda v kostele (S02E08)
-
Smrt bulvární novinářky (S02E09)
-
O ničem nevím (S02E10)
-
Školka hrůzy (S02E11)
-
Lásce není přáno (S02E12)
-
Promarněná šance (S02E13)
Hrajú
Claudia Theresa Muench
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Dana Geissler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ronald Zehrfeld
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Ulrike C. Tscharre
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Nicole Marischka
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hildegard Schroedter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Jürgen Mikol
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Matthias Schloo
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Sophia Thomalla
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Nadeshda Brennicke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
The Team (2015) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Wiebke Bachmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Matthias Klimsa
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Peter Benedict
Švajčiarsko
Walter Gontermann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Karoline Schuch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kirsten Block
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Karoline Teska
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Reiner Schöne
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Silverův návrat na ostrov pokladů (1986) (seriál)
Star Trek: Nová generácia (1987) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Michael A. Grimm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)