Hana to hebi 3

Campbell

Asi byla chyba koukat na 3 díl když jsem ještě první dva neviděl. Ale co. Pro mě je to nevýrazná Japonská blbost, plná nahoty sexu a nudy. Měl jsem co dělat u filmu neusnout. Tyhle Japonský flicky byly dobrý v 80 letech kdy byly správně syrový, tohle už je takový vymazlený. A nahota mě v tomhle filmu nějak neoslovila. Je to prostě lehce erotický drama který nemá možnost pobavit ani vyvolat nějaké emoce. ()

Pitryx

Tady už šlo snad jen o to neobvyklé sado maso. Z původního snímku zbyly jen jména, a i původní Shizuko z roku 1974 kde hrála Naomi Tani nahradila asi již podruhé nová herečka Minako Ogawa. Proč asi podruhé? Protože na jednom webu je psáno o seqelu k tomuto snímku. Jde asi o film uváděný na CSFD pod názvem Hana to hebi: jigoku-hen. Jinak ovšem také Flower and Snake 2: Sketch of Hell. Ten jsem nesehnal. Jak psáno výše, snímek nezasluhuje zvláštní pozornosti, protože nic nového nepřinesl. ------------ Sequel of: Flower and Snake 2: Sketch of Hell Sequel: Flower and Snake 4: White Uniform Rope Slave Original title Hana to hebi: Shiiku-hen aka Year 1986 ()