Transformers Prime

• Česko Transformers Prime (viac)

Optimus Prime, Bumblebee, Arcee, Ratchet a Bulkhead se vrací, aby se postavili na odpor Megatronovi, jenž je silnější než kdy dřív, protože získal vzácný prvek, kterým dokáže oživit mrtvé. Autobotů je možná v porovnání s Decepticony málo, ale spojení, které navázali se třemi lidskými kamarády, jim dodává sílu. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (12)

Transformers Prime (2010)

Tohle mi tenkráte sedlo hned od 1.dílu. Vizuálně očividně vycházející z Bayovy filmové série a za to jsem jen rád. Ovšem ve srovnání s filmy jsou zde o 100% propracovanější postavy s jejich vztahy, včetně postav...NeLidských. Orci s Kurtzmanem sice rozumí Star Treku jako koza petrželi, ale u Transformers vědí, co dělají. Vcelku sympatické dětské postavy, snad krom té hyperaktivní asiatky, která by potřebovala rozhodně převýchovu ve viktoriánském sirotčinci. Přidání Arcee jako jedné z hl. Autobotích postav, palec nahoru. Její úvodní scéna s Jackem, je snad to nejlepší z celé 1.série. Kultovní Lovecraftovský hororář Jeffrey Combs (který byl obsazen jako ouplně 1.), v jedné ze svých nejlepších rolí u které vůbec nevadí, že je ´´jen´´ hlasová.;-) Peter Cullen a Frank Welker, kteří si zopakovali po1. od původního tv s. své role jsou samozřejmě bezchybní, včetně Stevea Bluma (mj. perfektní Wolverine z X-men evolution) jehož šíleně nakřáplý Starscream, to tady rozjel na plný kule. Dabing neznám a ani bych ho nikdy nechtěl. Orig. se nedá skoro nikdy ničím a nikým nahraditi. Za Deceptikony kope též mj. totálně nepředvídatelná a velice zrádná (je to ženská, ne?) Airachnid, jejíž jméno je squellá slovní hříčka a démonický Soundwave, který nikdy nemluví, zato všechno slyší a nahrává. Pánové, nepodceňovat.;-) A kouzelně sarkastický a narcistický doktor Knock Out, u kterého celý tv s. nevíte, zda mu více záleží na službě Lordu Megatronovi, nebo na tom, aby se mu nepoškrábal lak.:) Brian Tyler neudělal s hudbou S.Jablonskému ostudu, což jest další plus. Ještě že jsem si vždy pilně a pozorně četl v mé době bez internetu reklamy uvnitř sešitů se Supergirl, jinak bych se o tomto dověděl mnohem později, páč z mého okolí je snad jen jeden člověk podobně postižený, co se týče Transformátorů.:) Jedna z nej hlášek? Rafael... ,,Co to je?´´ Jack... ,,To jsou roboti, co se mění na auta, nebo naopak´´. :) 3.s. mě sice tak nebavila jako předchozí 2, ale přesto dávám plný počet. ()

Nemesis Prime (2012) (S02E08)

Optimus Prime vs Optimus Prime. ()

Grill (2012) (S02E09)

Takový ten zbytečný díl, který jen recykluje scény z předchozích dílů. Nešvar, který je k vidění od Přátel až po Star Trek. ()

Armada (2012) (S02E10)

Airachnid a Starscream snovou (u ní to platí doslova) plán na likvidaci Megatrona. ()

Flying Mind (2012) (S02E11)

Docela ironicky vtipná episoda s lodí Decepticonů, která získá vlastní mysl a pak se začnou díti věci. ;-) ()

Tunnel Vision (2012) (S02E12)

Další humorná episodka v New Yorských tunelech, kde se Jack a Miko snaží zabrániti jednomu zaměstnanci, aby spatřil Transformery. Special quest stars...Knock Out a Insecticon. :) ()

Triangulation (2012) (S02E13)

Díl v Antarktidě. Už chybí jen The Věc. ;-) ()

Darkmount, NV (2013) (S03E01)

Základna Autobotů je zničena a naši milí robůtci se musejí skrývati, což jest odměnou v podobě Ratchetova módu sanitky, kterou v tomto tv s. jinak v podstatě neuvidíte. ()

Rebellion (2013) (S03E04)

Optimus prime upgraduje. ;-) ()

Chain of Command (2013) (S03E06)

Scény ,kde se Starcream neúspěšně snaží přiměti k poslušnosti Predakinga, jsou k popukání. :) ()

Plus One (2013) (S03E07)

Náš starý známý Knock Out veze v kufru Jackovu máti a agenta Fowlera. K nezaplacení. :) ()

Deadlock (2013) (S03E13)

Parádní a v rámci možností i překvapivé finále, které sice není finále v pravém slova smyslu a ve světle závěrečného filmu, ale jde o ukončení příběhové linky na Zemi a Bumblebee získá znovu hlas, mj. ()