Mladé Alici zbyla z celé rodiny jediná věc - důkaz, že jejím nikdy nepoznaným otcem je jeden ze dvou dobrodruhů v podání Jeana-Paula Belmonda a Alaina Delona. Jejich setkání s sebou přináší nečekaná dobrodružství a překvapení. Nestárnoucí hvězdy francouzského filmu si v akční komedii s chutí zahrály s mladou, neméně známou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis. (oficiálny text distribútora)

trollfjord

Jedním slovem skvělé. Dost se divím, že mi tento film unikl. Ale jsem rád že jsem se dnes na čt 2 podíval. Kupodivu, na české poměry vynikající dabing ale to co předváděla hlavní trojice na obrazovce bylo úchvatné. Jakoby se zastavil čas. A jak už tu někdo napsal, oba filmoví giganti se náramně bavili, pravděpodobně jím energii dodávala Vanessa Paradis. Takových filmů bych rád viděl mnohem více. ()

ladinek

Dvě hvězdy světového formátu v jednom filmu? To nemohlo dopadnout špatně.Ti dva jsou prostě frajeři v každém věku a když si ze sebe dokáží dělat legraci,je to dokonalé.. ()

Pedro72

Tohle vlastně ani není film, je to jedna veliká poklona dvěma frajerům, kteří uměli dělat fakt velkej biják. A nepotřebovali k tomu Holywood. ()

milos.bradik

Chtěl jsem dát víc, Belmondo, Delon i Vanessa byli sice dobří, ale ten scénář stál za velké kulové. Policajt, který dělá vše proto, aby zločinů přibývalo a zločince pouze sleduje a podněcuje k páchání dalších vražd, to je naprosto šílený nápad. ()