Tajemný bojovník v černé masce mrštný jako panter - brilantně ovládá bojová umění a nepoužívá střelné zbraně! Diabolik - hrdina s očima v barvě oceli. Svým vystupováním, výzbrojí a neomezenými prostředky připomíná Jamese Bonda. Při akci má na sobě přiléhavý černý oblek a masku zakrývající jeho obličej. Reaguje s okamžitou mrštností pantera. Nepoužívá žádnou střelnou zbraň,pouze dýku, a k tomu brilantně ovládá bojová umění. Pracuje pro organizaci zvanou Bratrství, kterou řídí jeho otec. (oficiálny text distribútora)

Koda

Velice zajímavý Fox Kids seriál, který je spíš určený pro starší publikum, protože u toho musíte trochu zapotit vaše mozkové dutiny. Klučina, který vyplaval z moře a jeho povinností bylo se stát zlodějem není nic neobvyklého. Ale bojovat proti svému bratrovi, který dostal od svého kmotra zdědit zlodějské sídlo, to už je jiná. To co mě zaujalo u tohoto seriálu bylo to, že i když měl být posláním Diabolik zlodějem, tak jeho osobním cílem bylo ukrást a zničit svého bratra, jinými slovy pomoci jiným, blízkým nevyhovět. Jelikož jsem už starší, tak o to víc mě zaujal tenhle seriál, protože mám rád detektivky a pro starší je tenhle seriál příkladem. Takže beru tenhle seriál jako jeden z těch lepších! ()

Ouwen

7/10 / Musím pochválit Český dabing, je super a hlášky jsou povedené, akce cajk a vyvolává to ve mně vzpomínky. Asi si několik dílů stáhnu:) ()

kukkik odpad!

Tento seriál jsem upřímě nenáviděl už v dětství. Bylo utrpením přijít vyběhaný domů, vzít si hrnek horké čokolády, talíř s koláčem, posadit se před televizi a dychtivě čekat pohádky jako wunschpunsch, divoký pirát jack nebo tři kamarádi a jerry a místo toho dostat tuhle odpornou slátaninu. To by jeden brečel. Hnus jak pro děti tak pro dospělé. ()

vZeč

Jediné, co si z toho pamatuju, je strašně cool akce a cool zápletky. Takže se na to už radši nikdy nepodívám, kdyby to náhodou už cool nebylo. ()