Odvážný a neotřelý thriller o třech dvacetiletých, kteří hledají sami sebe v labyrintu čas a kde se každé ráno probudí do stejně děsivého dne, který už tolikrát prožili. (Luteka)

SallyZen

Wow.. Napadají mě myšlenky jako, jak bych s tím naložil? Co bych s tím časem udělal? Když dobré skutky se mažou, špatné skutky se mažou, co bych dělal. Asi bych si to užil podobně jako Mike, ale samozřejmě ne tak drasticky. Idea o zastavení času, kdy probíhá jeden den stále dokola a jen tři lidi o tom vědí je velice originální, zajímavá a neotřelá. Jako pozitivní body bych považoval tedy ten skvělý nápad a opravdu výborný Ratner s Amandou Crew. Ale trochu více převažuji negativy. Například dost špatný scénář. Občas tam kecali takový blbosti, taky se tam vůbec nevysvětlilo, proč to začlo a jaktože to najednou skončilo. Milligan mi tam vůbec neseděl, nevěřil jsem mu ani ťuk. Hudba splnila účel, ale nic zvláštního. Konec byl trochu lepší nebo spíš nezklamal ani nějak hodně neohromil. Jinak tenhle snímek taky bude dost rozporuplný. Má na to správně vyvážené faktory. Lehce nadprůměrné. 60% ()

bourec

Dobrej film.Sice sem byl na začátku při opakování toho dne trochu frustrovanej z toho černovlasýho blba,ale postupně se to vybarvovalo,a nakonec musim říct,že to bylo povedený,a co se týče důvodu,proč se ty dny pořád dokola opakovaly,to bylo jasný jak facka.Chválim,po několika posledních dost děsnejch filmech,konečně zase zábava na solidní úrovni.60%. ()

Hrabka

Tato sci-fi tématika, ačkoli už je řádně ohraná, mě nikdy neomrzí. Ovšem jen to nestačí, chce to i povedený příběh a o něm se v tomto případě mluvit moc nedá. Poměrně naivní scénář se značnými nesrovnalostmi a mezerami. Chtělo to udělat něco víc poutavějšího s údernějším tahem na branku. Tohle byl slaboučký pokus o dobrý mystery/sci-fi film. 50% ()

Seabeast

Téma časové smyčky mě hodně fascinuje. Proto padla volba na Repeaters, ale bohužel musím konstatovat, že jde o slabý kousek. Nelíbí se mi hlavně scénář, který kdovíjakým chytrým nápadem ani neoplývá. A už i ta jeho zápletka zabývající se třemi drogově závislými jedinci, kteří příjdou na to, že se den po dni stále opakuje dokola. Co myslíte že udělají? Zpočátku využijí situace a náležitě si vychutnávají loupeže, výtržnosti, flámování, drogy a je to pro ně strašná bžunda. Pak se jeden z nich spolu s tou samicí začnou chovat víc oduševnělě, ale co by to bylo za zápletku, kdyby ten třetí z nich nebyl magor. Dojde na zabíjení a tak dále, a tak dále! Film se snaží působit podobně oduševněle a něco sdělit, ale upřímně, jedná se spíš o ztrátu času. Amen. ()

Pilda17

I přes slabé chvilky je Repeaters trefa do mého stylu. Zásek v časové smyčce maximálně povedený. Každý úsek od chvíle kdy tři hlavní postavy zjistily co se děje, až je to rozdělilo, či spojilo skvěle promyšlený. Najdou se úseky, kdy mi pár věcí vadilo, např. nevysvětlitelná část, proč se časová smyčka zrušila a závěr, kdy se hlavní herec (záporák) probudil. Je to neohrané téma, které nepřestává diváka (jako jsem já) nudit, pokud je dobře podané. Repeaters je přesně takový, ale i přesto má své chyby, které by nemuseli být tak viditelné. I tak jsem dlouho neviděl, tak dobrý thriller s takovým příběhem. Je to sice ohrané, ale neuvěřitelně dobře zpracované. Začátek, kdy se trojice dostala do smyčky byl povedený, až je to postupně rozdělilo. Jednomu ze tří "šiblo" a chtěl zkoušet nové a nové věci, až se z něj stal naprostý maniak. Tyto filmy mě jen tak nepřestanou bavit, a proto mě mrzí nízké hodnocení... 7/10 = 75% ()