Hledám práci

Publicistický
Česko, 2010, 22 min

Účinkujú:

Jana Bohušová

Normální je pracovat - to je název projektu, který realizuje Armáda Spásy. Magazín nejen pro nezaměstnané (oficiálny text distribútora)

igi B. odpad!

Co se to stalo s touhle vzývanou a deklarovanou >občanskou< společností?! . . . Protože tohle je totální pseudoveřejnoprávní HNUS!!! >Nejlepší< (úšklebek soudruhům pseudopracujícím jebákům z >veřejnosrádní< tupovize co tenhle hnus vyrábějí) jsou všelijací ti >výběroví< sráči, co si žijou na erár a z různých grantů a dotací - a zde s drzostí sobě vlastní radí blbému stádu >nepodléhat< skepsím a marnosti - blablablabla - má dáti - a tak dál... Jojo, tak chcankařům přejeme taky "trošku toho štěstíčka" a šmejdům co tuhle falešnou srágoru vyrábějí - vyúčtujete TO darebáci jednou do poslední koruny!!! . . . Pochcat! - - - P.S. Tak prej on bude do novýho roku zase téhle srágory novej (sic!) >imič< !!... To je fakt psycho, neskutečné v kontextu dění ve veřejnoprávním médiu a společnosti jako takové téměř dvanáctého roku jednadvacátého století! - - - - - (Občasně občansky nahodile sledováno na >parazitní trdlovizi< , hodnocení jen tak někdy, komentář zde jako pátý - 23.12.2011) ()

kobejn

Do práce, do práce, do práce, do práce, po práci do práce, po práci do práce....každej pracuje, i ti co nepracují....já přemýšlím - to je moje práce. ()

latvar

Mě se tento pořad líbí, nezaměstnaným poradí jak se chovat při pohovorech a podobných věcech a jak si popřípadě najít nový job. ()

Paity

Bohužel je vidět, že tento pořad dělá Česká televize a to ještě ta ostravská. Chybí tomu absolutně moderní vzhled a styl. V současnosti asi stále užitečné pro nezaměstnané, ale celkově jinak dost otřesné. ()

arcticsky

Myslím, že právě takové pořady má vysílat veřejnoprávní TV. ČT tu rozhodně není na vysílání různých soutěží našich pitomých "hvězd" a hvězdiček nebo trhlých seriálů. ()