Alvin a Chipmunkovia 3

• Česko Alvin a Chipmunkové 3 (viac)

Tentoraz naši starí známi vyrážajú užiť si vianočné prázdniny na luxusnú zaoceánsku výletnú loď plnú dovolenkárov, ktorú svojimi výčinmi dokážu zakrátko obrátiť celkom naruby. Chipmunkovia a Chipettky stvárajú na parníku jedno huncútstvo za druhým a spestrujú tak vianočnú plavbu po mori nielen sebe, ale aj všetkým ostatným pasažierom. Všetka zábava sa končí vo chvíli, keď stroskotajú na opustenom ostrove, z ktorého, ako sa zdá, niet úniku. Čoskoro sa však ukáže, že ostrov nie je až taký opustený, ako spočiatku vyzeral. Alvin a jeho priatelia aj tu stretnú nového kamaráta! Spoločné dobrodružné putovanie po ostrove prinesie všetkým mnoho zábavy, ktorá vyvrcholí obrovským prekvapením. (TV JOJ)

Alpha69 odpad!

Zřejmě mi chybí souvislosti z prvního a druhého dílu, opravdu to má být takhle hrozné? Vždyť jsou to jen chlupatí šmoulové! A šmoulové, byť tragédie, tak byli aspoň klasika! A co to vůbec je, chipmunkové a chipettky? A předělávky písniček od Lady Gaga? Cože?! Ne, ne a znovu ne. ()

Metalcore odpad!

Byl jsem na tom v kině, ale jen proto, že to moje sestřenička chtěla vidět. Lituji toho. Tento film vážně nedoporučuji, naprostá hrůza! Sice jsem si jednu nebo druhou písničku i trochu užil, ale víc jsem si užil konec. ()

tejda

Po patnácti minutách jsem měla pocit, že na mě tenhle film zanechá trvalé psychické následky ... co teprve na těch dětech, kterým je zřejmě určen. ... ()

Lenka.31

Alvin a chipmunkovia 3- Absolútne letný odvar roka. Typicky odfláknutá práca od chipmunkov. Je veľmi náročné natočiť tretie pokračovanie filmu, aby zaujal. Tvorcovia urobili presne to, čo nemali. Príbeh, kde chipmunkovia stroskotajú na ostrove, kde je ďalšia katastrofa menom Amy Poehler (vo filme hrála Zooey, aspoň si myslím, že sa tak volala) Tá sa tam vôbec nehodí a jej príbeh nestojí za nič. Najskôr sa hrá na dobrú, ale aj tak jej ide iba o poklad. Katastrofa. A aj tak to skončilo ako si každý myslel. Zooey sa zmenila a poklad nechala tak. Chipettky mi nesedeli už od druhého dielu, kedy sa objavili. Jedinú hviezdu som dala Simonovi, pretože dostal viac priestoru vo filme, ale aj pre to, lebo jeho postavu z nich mám najradšej. ------------------------------------------------------------------------------ Námet: 10% Scenár: 10% Zvuk: 10% (zmenené hlasy ako keby sme vdýchli dusík je už dosť staromódny) Herecké obsadenie:10% Dabing (český aj slovenský): 10% Celkový dojem: 5% ------------------------------------------------------------------------------- ()

danatr odpad!

Jestliže první dva díly se daly se zaťatými zuby vydržet, tohle bylo skutečné utrpení, už ani ti chipmunkové nejsou tak roztomilí a snad už ani těm nejmenším dětem se to nelíbí. A s hrůzou jsem si všimla, že snad plánují natočit č.4, to by se snad mělo soudně zakázat. ()

Rider@

Naprosto nezábavná zbytečnost, které nebavila ani děti. Proč ty malé zrůdičky mluví tak, že jim není rozumět (ENG originál, ani dabing a slovenštinou holek to není ;-) ), jsem nepochopil, ale ono je to jedno, nic podstatného stejně neříkají. Pokusy o narážky na slavné filmy a umělce vyznívají do prázdna, úděsné... vyhozených 75 mega $!!! ()

Diamonts odpad!

Člověk by řekl, že po 2. dílu už nic horšího nebude a ejhle! Na tenhle film jsem se podívala jednou a došla jsem k názoru, že už ho ani vidět nechci. Prostředí lodě a ostrova je až moc nereálné a to nemluvím o ukrytém pokladu a chlapovi, který je celou dobu v kostýmu kuřete. ()

Petra.Dusbab

Moc se mi tento film líbil, nepřišel mi tak špatný, jako o všichni hodnotí. Je sice horší než 1 a 2. Není však tak špatný, proto dávám 7/10. ()

SNCIS

"Není místo, musí to do zavazadel." - "Budu muset platit pětadvacet babek za kufr?" - "Jistěže ne, pane. Dvacet pět dolarů je za první kufr, za každý další kufr čtyřicet." - 50%. ()