Nae saengae majimak seukaendeul

• Južná Kórea 내생애 마지막 스캔들 (viac)
všetky plagáty

Hong Sun Hee je úplně obyčejná žena: má manžela, dceru. Jenomže pan manžel je pěkné kvítko a kvůli špatným investicím skončí v kriminále. Hong Sun Hee nezbývá nic jiného, než sehnat peníze, aby se dostal na svobodu. V tu samou dobu potkává i svou první lásku, Jang Dong Chula. Vlastně on už to Jang Dong Chul není, je z něj populární herec Song Jae Bin, který dělá, že Hong Sun Hee poté době nepoznal, protože není tak krásná, jak bývala. Přesto se Hong Sun Hee nenechá jen tak odbýt a poprosí Song Jae Bina o pomoc. Jenomže to nedopadne tak, jak čekala. (Zíza)

Zíza

Má to pěkné, zábavné, romantické i dojemné okamžiky, ale je jich tak hrozně po skromnu, že se v té omáčce maso utopí. No, největší zážitkem pro mě bylo, když jsem najednou Sa-wooa viděla chovat se takhle - hlavního představitele jsem totiž těsně předtím viděla v IRIS. Nevím, jak bych tohle mohla doporučit. Není to špatné, ale ani to nelahodilo mému zraku. Nejzajímavěší mi přišla 13. epizoda, trochu pozdě, ale přece. Alespoň jsem nelitovala toho, že jsem to nedroppla. Možná se na to vyplatí podívat kvůli těm několika okamžikům, které se mi líbily. Jenomže takové okamžiky jsem už jinde viděla lepší. Silné 2*. ()