Skutočné paničky z Orange County

(relácia)
  • Česko Sladký život v Orange County (viac)
všetky plagáty
TV spot

Sladký život v Orange County je televizní trhák, který zahájil éru reality seriálů a který sleduje osobní životy obyvatel uzavřené elitní komunity privilegované čtvrtě v jižní Kalifornii. Seriál nabízí každodenní pohled na skupinu až přílišně civilizovaných a bezmyšlenkovitě rozhazovačných jedinců z kalifornské Orange County. Toto návykové dokumentární drama je telenovelou z opravdového života opálených Kaliforňanek. (oficiálny text distribútora)

Riverin odpad!

Videné čistou náhodou, a len jednu časť, ale musím povedať že som bola tak ochromená z toľkej blbosti, že som to ani nedokázala prepnúť. Nikdy by mi nenapadlo že na svete naozaj existujú také povrchné kravy, ktoré používajú viac manželovu kreditku ako vlastný mozog...asi som naivná...Viac slov už nemám, treba vidieť :) ()

Nolita odpad!

Neuvěřitelná přehlídka totální marnosti, povrchnosti a nejvyšší možné koncentrace peroxidu ve vlasech. Potomci jsou samozřejmě poznamenaní, a když paničky zrovna neřeší starosti typu - chci bazén se všemi vymoženostmi za 250 tisíc $$$, protože musím mít všechno nejlepší, i přesto, že manžílek udal limit o polovinu menší, řeší právě je, a tupě se podivují nad jejich chováním. ()

theFtip odpad!

Veškerá debilita lidstva sestoupila do těchto zazobaných dam, které nemají na práci nic jiného než pomlouvat a řešit cizí záležitosti. Ty mají silikon i místo mozku. ()

moriero odpad!

To že vipadám jako štětka ještě, neznamená že jsem blbá. Náhodou jsem měla pěkně těžké začátky, výte vůbec, kolika režysérům jsem musela vykouřit, než mně obsadili do prvního porna? Věřte, je to horší než fárat někde v důle. Potom jsem dva roky uháněla Pana Božského se zlatou kredytkou, než soud usoudil, že to dítě je jeho. Ufff....byla fuška stát se Paní Božskou a paničkou v tom jeho baráku. A teď mám na krku štyri slepice ze sousedstvý, které my jdou po krku. Pomóóóc!!! Čím jsem si takoví úděl zasouložila? Ještě že existujou ty reality šou. Aspoň se mnou můžete sdílet můj pohnutý osud. A dívejte se na mě pozítří...to mám podle scénáře zavolat svojí kámošce Brittany (kameraman u ní v domě už žhaví kameru), že ji manžel podvádí s Amber! To bude vipjaté rodiné drama. Pac a pusu, waše Brenda! ()

bmx6 odpad!

Konec konců.Proč mám proboha sledovat(jeden díl jsem viděl nešťastnou náhodou) nebo proč má někdo sledovat nějaké bohaté dámy a jejich vztahy,kterých je několik nebo jak si vozí prdel v jachtě za spousty milionů nebo jejich rozmazlené děti,kteří řeší naprosté,ale naprosté sračky(to se prostě musí vidět...).Já mám slabost pro všelijaké blbosti,ale s chutí můžu říct,že tohle je sračka... ()

JNDean

Další ukázka toho, jak dnešní společnost upadá a upadá. Dámy jsou nesnesitelné, ale nějakým způsobem mě baví se na to koukat. Je to odpad, ale nějakou hvězdičku přidám, protože mi tato reality show vždy zvedne náladu. ()

mishulkaa

Všechny ženy v pořadu vypadají úplně stejně (jsou blond, mají umělý prsa a hodně makeupu), jsou tupé, některé i hnusné. Ani nevím, proč jsem se na to dívala? Není to ani zábavný, člověk jen nevěřícně kouká, co to na světě žije za lidi... ()

ES13

Já se teda musim přiznat, že tahle reality show mě hodně bavila. Kolikrát sme se s mamkou řezaly smíchy co ty pipinky řešej za nesmysly. Ale třeba Vicki, jestli někdo ví, byla vcelku chytrá, bohatá a soběstačná žena a hodně sem si z ní vzala rad. Jako neřikám, že bylo něco extra. Ale každej den sem se na tuhle show těšila. Bavily mě jejich tahanice, hádky, prostě slepičky. Vysoký hodnocení = protože já se bavila k popukání. ()

Janette789

Já nevím proč ale mě tato reality show moc bavila!Je pravda že to asi dle mého názoru moc lidí nebaví a nezajímá.Ale já jsem se příjemně pobavila.Hodnotím 5 hvězdičkami! ()