Cesar Millan cestuje po celých Spojených státech, od Miami po New York nebo Los Angeles, a poskytuje rehabilitační péči psům a trénuje jejich majitele. Zároveň nám v tomto seriálu sdělí, jaký je recept na výchovu a výcvik spokojeného a vyrovnaného psa. Aniž by předem znal pozadí jednotlivých případů, navštěvuje Cesar domy majitelů psů a my můžeme sledovat neuvěřitelné změny, které vznikají pod jeho klidným, asertivním vedením. Tento seriál zahrnuje pohnuté příběhy, v nichž Cesar zachraňuje a rehabilituje traumatizovaná štěňata nebo poskytuje pomoc psům a jejich pánům, které postihly zlé časy. V jednotlivých dílech se setkáme s nejrůznějšími rasami pejsků. Ale ať už jsou velcí nebo úplně malí, Cesar si s nimi hravě poradí. (oficiálny text distribútora)

Kinderr

Neuvěřitelný co s těmi psy dokáže. Napravit psa u kterého to skoro všichni vzdali a zvažovali nad tím, že ho nechají utratit a on mu pomohl. No prostě super. Určitě má můj obdiv a fandím mu:-) ()

Azurka

Samotný pořad je na pět hvězdiček, jediné co bych vytkla je překlad. Mrzí mě, že některé rady díky nevhodnému překladu vyzní jinak, nebo nesrozumitelně (například místo slova asertivně by bylo na místě použít výraz sebevědomě). Cesar učí majitele psů, aby své psí miláčky zvládaly pouhým duševním rozpoložením , protože psi reagují především na to, co z člověka vyzařuje. Pomáhá lidem vidět ve psech především psy a ne polidštěné bytosti. Celková koncepce pořadu mě oslovila, líbí se mi hlavně myšlenka, že chyba není nikdy v psovi, nýbrž v jeho pánovi. ()

Pavliable

určitou dobu mě nutil přítel, abych se na to dívala. fajn, říkala jsem si, akorát pořád na stejné brdo - celé je to postavené na tom, že César psům rozumí výtečně a psi z něho prostě cítí klid, rozvahu a přirozenou autoritu. ale jak to převést do praxe, tak, aby byl pes "napravený"? Zdálo se mi to takové všelijaké. Až do chvíle, kdy mě prostě některé psí příběhy začaly dojímat, protože není čistší dušičky, než té psí a kdokoliv ji dokáže pomoci, je pro mě anděl. Taky se člověk kolikrát nestačí divit, jak ti podivní amíci dokážou vychovat psa. Kolem dokola, je to dojímavé, příjemné, prakticky využitelné a vůbec by mi nevadilo, kdyby mě mí psi respektovali tak, jako by určitě žrali Césara! ()

Yelush

Veľmi zaujímavá dokumentárna séria o človeku, ktorý používa zaujímavé psychologicko - výchovné metódy na zmenu problémových psov a niekedy aj ich majiteľov na normálne tvory. Je vidieť, že Cesar sa vyzná a niekedy je až neuveriteľné čo tento sympatický chlapík dokáže so psami porobiť. Aj keď sú niektoré diely relatívne na jedno kopyto, stále si tu divák má možnosť objavovať niečo nové, takže hodnotenie viac než pozitívne... ()

Rrena

Je to boží pořad, Cesar je prostě borec, díky tomuto dokumentárnímu seriálu se člověk toho hodně naučí. Je zde řešeno spousta problémů od agrese, až po strach jak u různých ovčáků, rtw či dokonce čivav. Doporučuji všem, kteří mají psa kouknout! :) ()

vecnaAmbra

Opäť sa vraciam k starším častiam tohto seriálu a vždy nájdem niečo nové nad čím sa zamyslím. Navyše Cesar mi je sympatický tým, že pristupuje veľmi ľudsky k majiteľom psov, ktorí ho žiadajú o pomoc a aj keď je chyba očividne na ich strane, Cesar vie tento fakt podať veľmi ohľaduplne, zrozumiteľne a každého berie takého aký je. Aj keď by tvorcovia programu chceli urobiť z toho show, on je proste vždy hrozne opravdivý. To ako pomáha prevychovať psov je snáď normálne nejaký dar alebo talent s ktorým sa asi treba narodiť (ale veľa si môžme z toho zobrať ktokoľvek). Zaujala ma aj jedna jeho už staršia kniha, kde píše aj o tom ako sám prechádzal krízou, finančnou a v neposlednom rade psychickou v období po rozvode a smrti svojho pitbulla Daddyho. Fakt mu držím palce a som rada, že v svojej práci napokon pokračuje. No a čo je najdôležitejšie jeho rady mi nielen pomohli pri výchove mojich psov, ale takisto aj v živote nachádzam väčší pocit kľudu a pohody. ()