Satirický dokument o tom, ako sa Joaquin Phoenix rozhodol z herectva prejsť na hip hop. (superm)

Recoba

Nechcem Joaquin Phoenixa chváliť aj keď viem, že ho chváliť budem, keď napíšem, že chváliť ho netreba, ale týmto filmovým po(pi)činom nás všetkých bez debaty prechcal. ()

JerryPilsen

Nevim co si o tom myslet.Jestli je to mystifikace,tak dokonalá.Ale veskrze nudná a nezáživná.chudák co se ze sebe snaží udělat blázna,No nevim. ()

xSimax

Mno, to byl výkon...vydržet u toho až do konce. To pozitivní na tomto filmu je, že člověk v podstatě neví, zda je to celé "skvěle" nahrané a nebo zda je to pravda. Pokud tohle vymysleli a natočili podle scénáře atd., tak je to věrohodně sehráno - bohužel celkové kvality "dokumentu" jako kamera, případně nějaký hlubší význam jsou v háji. Pokud by to byla pravda, nevěřím, že by se Joaquin dožil čtyřiceti let bez většího sebepoškození, případně dlouhodobější psychiatrické léčby. Nicméně nejpozději od scény s lacinými děvkami jsem tomu prostě nevěřil. Jako herce jej nemám rád, ale to neznamená, že filmy kde hraje považuji za špatné, nicméně tento "dokument" byla z mé strany čirá zvědavost a bohužel o celém filmu můžu říct: viz. druhá věta, to ostatní je šit. ()

imperativ

Co hodnotit? Phoenix je za tři hvezdičky, kamera nehodnotitelná, všudypřítomné Antonovo péro za jednu hvězdičku. To dává pěkné čtyři. Jako žánrové dílo skvělé, škoda, že jsem si před shlédnutím o filmu tolik načetl. ()