Satirický dokument o tom, ako sa Joaquin Phoenix rozhodol z herectva prejsť na hip hop. (superm)

Slasher

Phoenix a Affleck mladší zmockumentovali rozklad celebrity. A není to úplně o ničem, ale NUDA. Víc mě bavilo vídat ty jeho excesy když se děly během natáčení, ale tohle celý 'vyjádření sebe sama' je prostě fail, kdy se J.P. hodinu a půl chová jako kokot a nakonec si zaplave, přičemž nevíte, co si o tom kurva myslet. ()

teutates

Mám rad J.P Joaquina aa možno som túto "recesiu" nepochopil najlepšie, ale žiaľ šlo to mimo mňa. Neviem či všetko jebnuť do uvodzoviek, pretože herci to majú strašne ťažke, sú umelci, majú radi čistú lásku, sex, rádi pomáhaju priateľom a dú si za svojím snom... aaa vôbec nerozumiem tomu, možno je JP taký umelec, že predčil svoju dobu, čo ja viem? 4/10 Potešil Ben Stiller a jeho úprimnosť, taktiež mluva do duše v podobe "kvapky vody". ()

rastlinka

Prosím pekne, čo malo toto akože znamenať? Film? Dokument? Komédia? Fraška? Nerozumiem a ostávam mierne zhrozená. Snažila som sa na to pozerať s nadhľadom, ale každou minútou to bolo ťažšie a stávalo sa z toho väčšie utrpenie (pre mňa a mám pocit, že ja pre Phoenixa). Ono je naozaj náročné pozerať sa na to, ako sa váš obľúbený herec totálne zhovaďuje. A keď niekto povie, že končí s hraním, tak nech to prosím aj splní - tobôž v tomto prípade! Zbytočná vec. ()

kristianzen

Joaquin Pheonix aka Trol Master. koukat se na to moc nedalo a posouval sem, ale obrovskej respekt za to jak si jeden z nej. herců ze sebe dokáže udělat tak absolutní prdel a všechny tak totálně trolit :D wowowwow. :D  místama sem se tak hodně smál jak sere na nějaké "mělo by se" a "měl bych" absolutní hra s charakterem, hra s egem. (ale ja jasný že toho trola v sobě samozřejmě má i přirozeně, jinak by to takhle moc dobře nedal) :D ()

Eldrick

An elaborate guilty hoax without pleasure. Do držky bijící okopčený BORATovský koncept a zbytečně zabitý 2 roky herecký kariéry neskutečně talentovanýho herce, který se tady pitvoří (ikdyž skvěle) - ale proč vlastně? Aby se pomstil médiím za to, že dohnaly jeho bratra k drogový závislosti a následný smrti?! Protože jako kritika Hollywoodu to vůbec nefunguje. Vtipný jsou snad jen výstupy u Lettermana a u P.Diddyho ve studiu, jinak je to skrz na skrz nudná (občas smutná) hovadina, při jejíž sledování jsem si místy připadal za Joaquina neskutečně trapně. Působilo to na mě spíš jako dobrovolný klesání na herecký dno. ()

• Výkal byl obyčejná směs kompostu a kávových zrnek. Tuto směs měl Antony Langdon připevněnou v trubici na zádech. (Brousitch)
  • Phoenix v následující návštěvě v Late Show potvrdil, že rozhovor s Lettermanem nepřipravovali. Údajně si však myslel, že zkušený Letterman pozná rozdíl mezi hranou postavou a reálnou osobností. (Brousitch)
  • Na konci rozhovoru v Late Show Phoenix vstane, sundá si brýle a potřese si rukou s Lettermanem. Tuto neopatrnost mu Affleck později vytýkal. (Brousitch)