Manželský sľub

• Česko Navždy spolu (viac)

Čo keby vás ten, koho milujete, doslova a do písmena nespoznával? Dokázali by ste si získať jeho srdce aj po druhý raz?
Po úraze žena nespoznáva svojho manžela, a on musí bojovať o jej lásku znova, celkom od začiatku, akoby sa stretli po prvý raz. Príbeh nakrútený podľa skutočnej udalosti.
Paige a Leo sú mladí novomanželia, ktorí sú do seba až po uši zamilovaní a žijú spokojným životom umelcov v Chicagu. Jednej zimnej noci sa počas víchrice stanú účastníkmi dopravnej nehody. Leo vyviazne bez škrabanca, ale úraz hlavy pripraví Paige o všetky spomienky na vzťah s manželom. Keď sa preberie z kómy, Leo je pre ňu cudzí človek. Zrazu prestala byť ženou, ktorú Leo dôverne poznal a nespoznáva nič zo svojho súčasného života. Leo sa náhle ocitne v bolestnej situácii človeka, ktorý musí znova rozdúchať plameň svojej životnej lásky a znova sa uchádzať o srdce svojej milovanej manželky. Aj keď je šanca, že sa jej pamäť vráti, takmer mizivá, Leo sa nevzdáva. Rozhodne sa začať celkom od začiatku a chová sa k Paige tak, akoby sa zoznámili iba pred chvíľou. Z Paige sa po nehode stala znovu mladá študentka práv, ktorou bola aj pred piatimi rokmi, skôr než sa spoznali. Leo dúfa, že keď sa už raz do seba zamilovali, podarí sa to znova. Je to výzva, ktorá preverí jeho vieru v lásku a v posvätný sľub, ktorý je súčasťou každého svadobného obradu - sľub, že manželia zostanú spolu navždy. (TV JOJ)

Kustka

Naprosto nemám námitek. :) Nenudila jsem se a s napětím jsem čekala na konec.. Hodilo by se tam na konci trošku něco jinýho, než že její táta měl milenku a ta milenka byla kamarádka Paige.. Takový moc jednoduchý.. Ale to přelítnutí přes sklo až na kapotu a zadek Channinga.. To chce plný počet. ()

Dejte na me

Asi se nerozbrečíte, ale dokoukáte to..ale podruhý si to nepustíte..takže za 3* :) ..dobrý námět, ale celý je to o tom, jestli si vzpomene nebo ne? ()

Elle18

Někde jsem četla, že román působí na ženu jako porno na muže. Oboje představuje nalhávání něčeho, co se nikdy nestane. I když byl tento film typický slaďák nacpaný veškerou romantikou, kterou si dokáže žena představit a která muže nudí k smrti, já si tento film opravdu oblíbila. Nedokážu si vůbec představit, jaké by to bylo ocitnout se v roli hlavní hrdinky. Mě tento film zkrátka chytil za srdce! ()

YvLeZa

Při dívání se na tento film se člověku chce brečet ne jen jednou ;). Je to pěkný film, bez přehnaných srdce rvoucích a dojemných proslovů, bylo to tak akorát. Jinak Tatum předvedl zase skvostný výkon, hrál milujícího Lea skvěle a opravdu mě přesvědčil, že Paige miloval. Hlavně jsem byla zvědavá na konec, se kterým jsem spokojená. Celkové tedy pět hvězd. ()

vixina

Normálne by si to zaslúžilo 3*, the Vow malo ale svoje čaro, ktoré žánrovo podobným filmom chýbajú. Miesto Channinga by som ale osobne dosadila iného herca, možno niekoho, kto vie aj hrať, nie len vyzerať (a tancovať). Síce je tu v poslednom čase snaha vymaniť ho z "filmovej bažiny", lenže chlapec to až tak našliapnuté k vážnejším hereckým výkonom fakt nemá. Nadsadzujem na 4* - aby romantické filmy mali väčšiu motiváciu a možno sa aj trošku inšpirovali "how it's done". ()

Kathykat

Romantické komedie nemusím, ale tahle mě dostala. Není to úplný výmysl, tohle se může stát, proto se mi to líbilo. K tomu naprosto nádherný Channing Tatum, který hrál vážně dobře. 4* ()

Zuzulin

Channingovi tyhle "budu o tebe bojovat do skonání světa" role hezky sluší, nejedno dívčí srdce určitě zaplesá. Co se týče Leovo pocitů, mohli je tam víc rozvést nebo zdůraznit, nevím. A ten konec mohl být taky lepší. I tak se na to ale pěkně koukalo a příjemně ubíhalo :) ()

Minoka

...v příběhu mladých manželů, v němž manželka po autonehodě utrpěla poranění hlavy, které způsobilo ztrátu vzpomínek (včetně toho, že žena změnila styl života, stala se vegetariánkou, nemluví se svým otcem a hlavně to, jak poznala svého současného muže)....jsem asi do poloviny filmu chtěla změnit představitelku hlavní postavy. Ačkoliv mám Rachel Adams ráda, tak tady mne přímo štvala...až do momentu, kdy jsem zjistila, že to celé bylo účelem. Nebudu spoilerovat, tento boj o znovuzamilování se mi líbil. Ale né zas tolik, abych ho potřebovala vidět stokrát. ()

Cyly84

Celý tento film krásne ladil. Channing a Rachel sú dvojka na spapanie a romantika v ich podaní ma naozaj bavila. Balzam na dušu :-) ()

LuckyCZ

Průměrná neurážející romanťárna, která nevyužila svůj potenciál nadchnout. Po skončení filmu, jsem si řekla co kdyby se tohle stalo mě, zhrozila jsem se nad tou představou a po chvíli žila pokojně dál. ()

CarlaBrunn

Na odporucanie mojej byvalej spoluziacky som si samozrejme pockala kym to nadabuju a pred par dnami pozrela. "Je to uzasne a romanticke." Hm, nezdielam. Pre mna klasicky priemer co sa tyka hereckeho vykonu, deja, romantiky, pravidelnosti zvratov vo filme. Idem ho dopozerat, este je cas na zmenu nazoru. ()

BenNat

Příběhy inspirované životem v sobě mají schované cosi, co nutí vnímat vše, co se ve filmu děje přeci jen trochu jiným úhlem pohledu. O to pak snesitelnější je kterékoliv Tatumovo "Ach jo" a Rachelino "Ou". Kromě až přílišně sálající romantiky z každé nanosekundy tohoto filmu musím konstatovat, že opravdu bylo na co se dívat. A vůbec nezávidím Leovi, že to chudák musel dvakrát zkoušet na tu samou holku. Chválím happyend, byl citlivý a jemný, žadné padání kolem krku, zato dávám plusové body. ()

misiacik

Začiatok v spomalenom zábere veľmi pekne navodil atmosféru ktorú potom Šansun Tetuvaný klobúčikom a inýma ohavnýma vecáma zmaril. Neviem, stále nedoletel na mňa tento úlisný vešák a neodblanil moje ponímanie jeho osoby ako herca. Nevadí, má na to ešte dosť času a hereckých príležitostí a ja myslím, že sa mu to raz podarí. Poďme k druhej protagonistke Kachna MC AdamsFAMILY je ako vždy okúzľujúca a pocit vyjazdiť jej análek bude mať hádam každý keď viete, že si proste ništ nepamätá. Skutočná udalosť? Ok, Dovidenia. Čo vlastne chceli autori týmto snímkom povedať, odkázať? Pripútajte sa prosím. Lebka nie je na ničenie, ale na tvorenie. ()

EmaA

Naprosto nádherný film a snad první, který mě od začátku roku zaujal. Výběr představitelů hlavních rolí se vážně povedl, Rachel McAdams a Channing Tatum tvoří v tomto filmu dokonalý pár. Je úžasné se dívat na to, jak ani tu největší lásku nedokáže nic zlomit. K tomuto filmu snad již nejde napsat víc, hodnocení většiny v podobě tří nebo čtyř hvězdiček mluví za vše. Film vřele doporučuji. ()

meyem

Na to jak nemusím romantické komedie nebo dramata mě tohle opravdu příjemně překvapilo. Rozhodně stojí za kouknutí. 4 hvězdy si dle mého zaslouží. ()

Lord_Vader

Ano, je to klasická romaticka, ale na mě to prostě fungovalo.Rachel McAdams byla opravdu roztomilá. A kloubouk dolů před výkonem Sama Neilla, záporné role umí náramě, jemu prostě ty podrazy a intriky koukají z očí. ()