Mladý Nathan Harper (Taylor Lautner) jedného dňa objaví svoju fotografiu na webovej stránke s nezvestnými deťmi. Rýchlo zisťuje, že jeho "doterajší" otec a matka určite nie sú jeho skutočnými rodičmi. Teraz chce viac ako čokoľvek iné odkryť svoju pravú identitu. Do cesty sa mu však pripletú vládni agenti a začína ich prenasledovať polícia. Čo stojí za tajomstvom jeho pravého mena a rodiny? Z prenasledovania sa stáva divoká a nebezpečná hra o Nathanov život, v ktorej pri ňom stojí jeho priateľka Karen (Lily Collinsová). Svoj boj o pravdu ale Nathan nehodlá vzdať. (TV Markíza)

CampaHD

Strašná hrôza. Nebudem kopírovať iných, najlepšie to napísal T2 a prekvapivo aj slušnejšie analoidný Verbal. To stačí za prečítanie a nepozerať. 10% ()

Baruska.Bure

Nejsem nikterak na akční filmy, ale tenhle se mi líbil. Začalo to úplně nevinně , jako každý americký "teen" film. Zbytečně film nijak nenatahovali. Obsazení bylo super a mělo to hlavu i patu. Rozhodně lepší než vysoce hodnocený kdejaký pochoďák ve stylu pana prstenů apod. ()

Ruthen odpad!

M. Bello ľutujem. Moja obľúbená herečka (napr. Odplata) ale toto?! Našťastie ju po pár minútach odbachnú a potom to už ide. ...tina ako traky. Odporúčam slaboduchým ()

1308boddah

Docela nuda. Hlavně prvních ca 20 minut je utrpení. Není to ale nejhorší film všech dob. Taylor Lautner překvapil jak mohutně neumí hrát, ale sledovat to neumětelství bylo docela zábavné. ()

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

28.06.2017

V pouhých 56 letech nás v úterý opustil Michael Nyqvist, švédský herec, jenž se v poslední dekádě dočkal mezinárodní slávy. Ačkoliv vám jeho jméno možná nic neříká, tvář určitě znáte. Nyqvist se… (viac)