Skupina astronautov pristala na planéte X, kde objavila rasu gigantických potkanov, ktorým zachutilo ľudské mäso. Zvieracej presile podľahne celá posádka s výnimkou Sonji, ktorá nasadne do rakety a snaží sa dostať domov. Netuší, že na palube rakety je okrem nej aj niekto iný... (beso74)

Dellamorte

Neuveriteľný schlock, ktorý každou minútou dávkuje zábavu preformátovanú do zašlých " galaxy of terror " čias, kedy planéty boli obývané čímkoľvek. V tomto prípade krysy podali báječný gorefest a spolu s ( minimikrotonážnym) FX upiekli lahôdku, ktorá svojím úmyslom neosloví snáď len diabetika. Burr nie je taký Burrshit a vlastne on ma svojím participovaním oslovil. V tomto prípade uteká o filmový total reset pre nevyberavé publikum. ()

Campbell

Tak se nám Leroy opět ukazuje jako naprostej sráčkař ale umí točit tak zábavný trashe že se člověk prostě baví. Efekty jsou srandovní buďto jsou neuvěřitelně levný a nebo to jsou hračky po kterých lezou obří krysy.V mnoha ohledech mi film připadal ještě levnější než Creepies, které byly ale daleko více zábavnější. Herci samozřejmě nehrají a herečky tu jsou jen aby se ukázaly jak jim sluší oblečky. Jedinou nevýhodou tohohle trashe je délka která je zbytečně dlouhá ale jinak zábava která se nevyrovná Creepies ale i tak se člověk pobaví. ()

Nivenx

Neuvěřitelně hloupé a ještě se to snaží tvářit vážně. Nechápu pro jaký druh filmových fanoušků bylo tohle točeno. ()