Není princ jako princ

• USA Double Whoopee

Osazenstvo newyorského hotelu s radostným rozechvěním očekává ohlášený příjezd Jeho Výsosti pruského prince. Napětí prolomí až příchod štíhlého elegána v buřince doprovázeného podsaditým mužem s knírkem. Princ a jeho předseda vlády! Ale kdepak, to se jenom do práce přihlásil nový lokaj (Hardy) a portýr (Laurel), kteří během pár minut služby zvládnou obrátit poklidný hotel naruby! (dopitak)

dopitak

The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Two (1923-1929). The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Seven (1927-1934). Každý slušný newyorský hotel má výtahovou šachtu plnou bahna. Gagy ušité a promyšlené na míru, i když infantilní závěr s vypichováním prstem už je přeci jenom trochu moc. ()

Pitryx

No ti tomu zase dali na frak hihihi. Opět jsem se dobře pobavil. Do topky bych to asi pravděpodobně nedal, ale stejně to stálo za to. ()

Iggy

Česky Není princ jako princ. Laurel a Hardy jsou novými portýry v nóbl hotelu. Ještě než se stihnou zapsat, tak dokonale zkazí velkolepý příjezd zahraničního prince. Pak postávají před hotelem, hádají se kvůli spropitnému, svedou bitvu s taxikářem, kterého neustále omylem přivolávají píšťalkou a samotnou Jean Harlowovou opět omylem připraví o sukni a uvedou ji do hotelu polonahou. Ještě než dostanou vyhazov stihnou vyvolat bitku na recepci hotelu a nakonec triumfálně odcházejí, přičemž stihnou ještě jednou znemožnit prince. ()