Skupina přátel vyrazí na výlet do Texasu. Během jízdy přes pouštní terény se stane svědkem rituální vraždy, kterou provedl gang motorkářů. Bohužel si jich gang všimne. Výletníci se ze strachu schovají v blízkém kostele a doufají, že je nebezpečí zažehnáno. (darek kartac)

drankeryth

Partia teenagerov cestuje karavanom cez uzemie Texasu a v kempovom priestore sa zastavia na relaxovanie po dlhej jazde. Tu omylom natrafia na partiu motorkarov, ktori sa zivia pojedanim ludi a satim ich drahocennej tekutiny - krvi. Na pomoc im prichadza jeden chlapik, ktory im predtym v tomto kempe predal jeden z jeho nozov. V mrtvom mestecku narazaju na nejakeho mexickeho knaza v kostole, ktory im odhodlane pomaha s jeho trapnym amuletom, ale aj tak ho nakoniec jeden z motorkarov skoli. Zacina boj na zivot a na smrt. Postupne sa im podari spolocne prekonat vsetkych tychto uchylakov a zaverecny happy-end sa moze konat. Dokopy v tom filme moc toho hororoveho nebolo, stale motorkari prenasledovali karavan a to bolo asi zhruba vsetko. A aby som nezabudol jeden z partie od karavanu vyrusil ritual motorkarov a za odmenu mu odsekli ruku ako vdaku za jeho tajne pozorovanie ich uchylnych praktik na nedobrovolnych obetiach v lese. Sem tam vystrekla aj nejaka krv, aby sa nepovedalo. Ale to zas nie je moc od takehoto zanru. Jednoducho som cakal toho viac, ale bol som asi moc naivny,,he he ()

uprchlice odpad!

Od kvalitních filmů jsem klesla na video film...! Moje chyba! Já vím! Ale když už jsem to měla po ruce, tak proč to rovnou nevzít, že? Je fakt, že do konce filmu chybělo necelých 10 minut a věřte, nebo ne... Já to musela vypnout! Celkově příběh se jevil jako v pohodě, ale... Byl to jenom povrch slupky a vnitřek byl pěkně prohnilej a hořkej Ani cukr by od hořkosti nepomohl! Prostě katastrofa! O hercích radši nemluvit...! Byly to jen loutky a někdo očividně tahal za provázky... a provázky se utrhly! Myslela jsem, že to bude v "poho", ale bohužel! Herci na mě působili negativně. Neměli pořádný scénář a ani špatný scénář nezahráli dobře...! Nezlobte se na mě, ale scénář typu: "Musíš bejt kvůli Tess silný"! mi připadal dost hloupý. Nehledě na to, že by to Tess stejně nijak nepomohlo (ve filmu trpěla strašnými předporodními bolestmi) a ten kluk, který prý musel být tak silný byl postřelený! Radši o tomhle dál nemluvit! Jinak myšlenka příběhu byla fajn, i když úvod byl nanic! Ale příběh teenagerů a do toho zapadákov... To je něco pro mě (miluju totiž kombinaci slasher a zapadákov ) Pak se příběh pokazil. Nelíbila se mi část, kdy nějací motorkáři a ještě k tomu nesmrtelní, dělali nějaký rituál (jak já tyhle blbosti v horroru nesnáším! ) No dobře. Filmu jsem srazila hodnocení. Po celou dobu jen honička. Pak chytili tu holku, udělali čáry, máry a byla těhule! To bych přeskočila. Je tu konec. Ten byl snad ze všeho nejhorší! Ten nesnesitelnej děda, co furt něco mlel (teda snažil se jim říct něco o těch, co dělaj ty rituály). Já slyšela jen Bla, bla... Bla! Pak můj konec a vypnuto! Videofilmy jsou fajn, ale musej bejt pořádně špatný, protože pak jsou teprv pořádně dobrý (například horror "Vraždící loutka", nebo "Klub vrahů" ) a tenhle videofilm by se i někomu možná líbil... ()

pornogrind

Už dlouho jsem si nepustil film co by tady byl v šedejch barvách. Sem tam se ale zadaří a to co se nelíbí davu je pro takovýho magora jako jsem já přímo skvostem. Tenhle film ale není tento případ. Uječená Katharine Isabelle se svojí partou, prodavač nožů, kterej se s něma umí i zatraceně dobře ohánět a motorkářskej gang Los Dezolátos, kterej holduje lidskýmu masu - tohle sice není žádná výhra v loterii, ale s klidným srdcem můžu říct, že jsem viděl větší sračky. Tohle jsem dokoukal bez větší újmy na zdraví. ()

SOLOM.

Kanadská režisérka a scénáristka Penelope Buitenhuis točí většinou pro televizní účely a její filmy mnohdy nedisponují příliš velkým rozpočtem a i z toho důvodu se většina z nich netěší příliš velké divácké oblibě ani hodnocení. Nejde ani tak o to, že by byli svým příběhem až tolik nezajímavé, ale jejich finální zpracování bývá dost často opravdu slabé. A tento kousek je toho bohužel zdárným příkladem. Přestože se tu objevilo několik známých tváří, ani ony nedokázaly film posunout alespoň do vod průměru.    Objeví se tu sice místy vcelku slušná atmosféra a ani gore není vyloženě marné, bohužel atmosféra i tempo filmu byli jako jízda na horské dráze. Některé pasáže neskutečně nudily, jiné byly docela zajímavé, nechybí v nich násilí, krev a nahota, umře tu i většina postava, ale stejně tak se zde dočkáme i celé řady otravných dialogů, hysterických výlevů a dost věcí je tu vyloženě překombinovaných.   Už jsem si zvykl, že v Texasu žije asi nejvíc nejrůznějších magorů (tedy alespoň co se filmů týče) a zdejší motorkářský gang taky nevypadal úplně marně. Jen si to chtělo s nimi více pohrát. Všechno ale vsadili na ujetost prodavače nožů, který patřil k tomu nejlepšímu, co nám tento film nabídl. Rozhodně se mi líbil víc, jak uječená postava Katharine Isabelle, která mi lezla neskutečně na nervy. Nebyla však jediná. ()

Tommassi3

"A tuhle sračku hoďte do odpadu !!" Když v Cestě do pekel Miguel Ferrer pronese tuto větu, nevědomky mi způsobí opravdu velké dilema, zda ho poslechnout a naložit s tímhle veledílem stejně, nebo se pokusit na něm najít i pár světlých okamžiků, pár pozitiv !! A řeknu vám, že to bylo opravdu velmi obtížné, taková moje malá Mission Impossible..;) Scéna s motorovou pilou v kostele, satanistický rituál nemrtvých motorkářů, samotný začátek snímku, záběry na město duchů, z nichž však přímo řve dokonale nevyužitý potenciál, postava bývalého mariňáka nyní obchodního cestujícího přes nože Boba v podání sympaťáka Brenta Staita i svižný soundtrack Michaela Neilsona mě opravdu velmi bavily !! Mimochodem, že jste nevěděli, že mariňáka poznáte podle velkého barevného tetování přes celou paži ?! ;) A tak Cesta do pekel prostě většinu času diváka baví, ale baví ho naprosto bizarním těžko popsatelným způsobem, a člověk se ani na vteřinu nemůže zbavit dojmu, jak neuvěřitelnou snůšku zhovadilostí smyslů zbavených to vlastně sleduje a bojí se, vždyť jde taky o horor, jak dlouho tohle ještě může držet pohromadě, aby na samém konci zjistil, že tenhle Harley béčkové režisérky Penelope Buitenhuis se rozsypal už někde v půli cesty..;) ()