Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Bezda22

Mě to bavilo. Sice jsem od toho čekal o dost víc, ale nijak velký zklamání to nebylo. Několikrát jsem se fakt upřímně zasmál. Nenudil jsem se, ale šlo z toho vymáčknout asi mnohem víc. Ale i tak dobrý. Pro mě 70% ()

jadran90

Zaměstnanci na zabití. Komedie bych mohl rozdělit na dva typy. Na ty, na jejichž hru přistoupíte a bavíte se a na ty, které vás vůbec nevtáhnou do děje. Šéfové na zabití u mě patři do té druhé skupiny. Hlavní příčinou je ústřední herecká trojice, která mi byla krajně nesympatická. Nudný Bateman, homosexuál Day i debil Sudeikis. Trochu mi to připomínalo Pařbu ve Vegas, jenže tady opravdu nikdo není schopný racionálně uvažovat. Na začátku vlastně vidíte tři stejné příběhy, aby se později pouze jemně prolnuly. Rozhodně se nejedná o nějakou typickou zápletku a vývoj děje mě občas i překvapil. Ale Gordon ten velký potenciál zabil. Když film skončil, říkal jsem si: "To je jako všechno? Vždyť to skončilo na dvou třetinách cesty k cíli!". Málokdy jsem se zasmál. Humor se snaží být kontroverzní, jenže nefunguje. Co se ale filmu upřít nedá, jsou super vedlejší role. Bohužel málo využité postavy. Nejzábavnější byl Jamie Foxx jako poradce na vraždy. Pak sexy nymfomanka Jennifer Aniston. Kdo jí odolal, měl by se zamyslet nad svou sexuální orientací. No a brutální Spacey a zdrogovaný Farell taky valí. Nemůžu si pomoct, celé to bylo strašně impotentní. Pár scén s Aniston nebo Bowen je málo, jinak je ve filmu nějak přechlapováno. ()

vetsinezobri

Hrozná komedie, šéfové ušli ale jejich podřízení byli velmi slabí, a když je ústřední trojice herců špatná, je to špatný komplet. Dokoukal jsem to jen kvůli Aniston, velmi šmrncovní baba. ()

Oudee33

Nekoukatelná nuda, kromě pár gegů si mě to absolutně nedokázalo získat ani do půlky a ze strachu z blížící se filmové deprese jsem to radši vypnul. Je lepší koukat do blba než na něco co mi nemá co nabídnout... Malé plus za pošuka Farrella, Spacey má svoje kouzlo, ale je tlačen do přeháňky. Špatný! ()

vZeč

První chyba... viděno s dabingem, kterej je vražednej. Nemusim ani slyšet originál, abych viděl, že tady se zabíjí fóry. Chtěl jsem dát tři hvězdy, protože to mentálně neublíží, jenže ono je to tak stupidně napsaný, málo vtipný a tak moc smysl nedávající, že mě to prostě přestalo zajímat. Těžko se mi i věří, že z tak potenciálního obsazení a nápadu vylezla nejprůměrnější nejobyčejnější sterilita bez špetky invence. Stupidní postavy, stupidní... až moc slov bylo kvůli tomu filmu napsáno ()

Nufa

Nemůžu si pomoct, ale jako bych to už všude někde vidět. Opět další ulítlá komedie, plná ,,nečenakých" zvratů. Hrdinové stále stejní, jeden až moc rozumný, druhý pomatený a poslední alespoň trochu normální. Mění se snad jen prostředí, které se tentokrát točí kolem šéfů. Naštěstí si to film vynahradí alespoň vtipem, kterého není pramálo, ale ani ten nebyl mnohdy hodný mému vkusu. Dalším plusem byla přítomnost Jennifer, ale tím moje chvála končí. Příště raději strávím tento čas koukáním, jak padá venku sníh. ()

3mates33

Najviac sa mi tam páčilo, ako Spacey zahral svoju rolu psychopata. Zvyk je železná košeľa :) A proti filmu asi žiadne výhrady, svoj účel splnil, teda keď účel bol zabaviť divákov :) ()

J.e.r.e.c

Zklamání, a dost velký. Spacey i Aniston válí (Farrell je téměř nepřítomen), ale bohužel vám to akorát bolestivě připomene, jak velký potenciál zde byl promarněn. První housle totiž hraje ústřední trio kamarádů, z nichž je jakž takž sympatický pouze Bateman. Playboyovský floutek Sudeikis je víceméně opruz a třetí člen party, fousatej hysterickej kokot, mě nutil skřípat zubama při každé scéně, ve které se objevil. Wasted Stars. 60 % ()

Pahicz

Super vtipné herecké trio v čele s Jasonem Sudeikisem, z tohoto filmu dělá pro mě jednu z nejlepších komedií vůbec. Film, je doslova nabouchaný vtipem, ale není to úplně ve stylu Zohan, Borat či kameňák, prostě super vtipy aneb drag-racing in blue Prius. 99% ()

JohnZ87

Totálně ujetá crazy záležitost plná nechutností, stupidního chování, perverzností a neustálého řevu. Ale jako komedie to celé nějak funguje. Colin Farrell má ve filmu bohužel ze všech šéfů nejméně prostoru, přitom jeho postava má rozhodně potenciál (jen velmi málo využitý). Kevin Spacey naopak dostal prostoru nejvíce a roli si evidentně užil. Jennifer Aniston v roli nadrbané nymfomanky zazářila a excelentní Jamie Foxx si místy krade celý film pro sebe. Ústřední trio tak občas vyniká pouze svojí stupiditou a nešikovnstí. 65% ()

Kukolar

Potenciál nevyužitý naplno :( no občas dosť silné a vtipné scénky a hlášky, ktoré to ako tak vyvažovali. Inak by ten film bol úplná šleha. Takto len slušných 65%. Colin Farrell jednoznačne topka, Fox a Anniston v závese za ním. ()

BrianStorker odpad!

Co se sobotním podvečerem... chtělo by to rozptýlit a nějakou komedii. Třeba s Jennifer Aniston, její humor v mnoha filmech je milý, přátelský, jemný. Šéfové na zabití má zde vynikající hodnocení, tak bylo rozhodnuto. Namísto humoru jsem však dostal snůšku vulgárních dialogů a humoru, který mi ani trochu nepřipadal směšný. Po čtyřiceti minutách vypnuto. Komedie nabitá hvězdami mohla nabídnout daleko víc, než jen vulgarismy a trapnost. Jen se tak zamýšlím nad tím, čemu dnešní diváci říkají "komedie" a co se jim vlastně líbí. Pokud jsou nadšeni z tohoto braku, tak se někde stala chyba a umělecký vkus klesl hodně hluboko do morálního bahna. ()

ANTYCHRYST

Tahle trojka mě baví :) o vtipné scénky není nouze.. zabití šéfů se díky nečekaným událostem dosti komplikuje.. Noo a jednoznačně nejhezčí a nejsprostsi zubařka tomu celému kraluje..:) Jennifer je prostě skvělá.. teď...jste úplně nahá... Cože.. vidíš snad mojí píču?? ..:) :) :) :) neeejvic..75% ()

Shitonit

Zajímavý téma, dějově zamotávající se čím dál tím více do ničeho, až to někde po polovině sežere samo sebe a ke konci s úlevou zdechne. Těžkej průměr, koukat se na to dá, z hlavy se to vyhulí okamžitě. ()

Asdas

Luxusný kasting zaručuje primitívnu zábavu od začiatku do konca. Farrella som nespoznal , Spacey si to dokonale užíva a Aniston je na svoj vek dračica. ()

uodevr

Suché jak fusekle po dvou dnech na slunku, což s tak pompézním castingem fakt zamrzí. Za celou stopáž filmu jsem se možná jednou dvakrát křečovitě ušklebil jen tak z povinosti, což je průser. Přitom potenciálu tenhle námět má jak mraky, a vsadím boty, že kdyby se toho chopila taková Velká Británie, mohla by to bejt pecka nad pecky. Bohužel, v téhle až ohavně americké podobě je to dost zoufalé, nemá to grády, dech to ztrácí po prvních deseti minutách, jednu z tří hlavních postav v půlce film zdroguje a od toho momentu je příšerně otravná a tak akorát na přesdržku, a...ne, nestojí to ani za ten rozbor. Nestojí to za nic. Snad jen ta Jennifer, na kterou se krásně kouká, ale i ta tam má tak málo prostoru, že jsem fakt měl chuť rejžovi nafackovat. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)