Plastic Bag

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma
USA, 2009, 19 min

Životní cesta - neuvěřitelný příběh - jednoho obyčejného igelitového sáčku. (skrblik007)

Nekgro

Nádherné vyobrazení krás Země, jež jsou zahlcovány lidskými výtvory, s kterými si "naše" planeta není schopna poradit. Nesmrtelnost sáčku by v nás měla probudit jistý zájem o ekologii, alespoň se v nás takový pocit snaží vyvolat. A to podání podkreslené famózní hudbou a vynikajícím přednesempana Herzoga. Jednoduše: Krása. (Ne ta Americká krása ;) ) ()

hero_bk

Včera vyšel videoklip k Ég Ánda od Sigur Rós, který režíroval do té doby pro mne neznámý Ramin Bahrani. Klip mne zaujal, tak jsem našel tento snímek a pustil si ho. Očekával jsem bezbřehou ekologickou propagandu, místo toho jsem se dočkal (v první půli) "variace na Kukyho", která byla mnohem povedenější, než ta Svěrákova, v druhé půli potom lehké zabroušení do filozofie i ekologie, které mi ale vůbec nevadilo. Navíc velmi příjemný hlas vypravěče! ()

BalbiJirka

Závěr se mi líbil, velmi emotivní a člověk si z toho i něco odnese. A hlas Herzoga? Skvěle do toho zapadl, příjemně se to poslouchalo. ()