M.E.J.L.A.

Když to srovnám s jinými noiry (a i ostatními filmy) Nicholase Raye, nemůžu jít s hodnocením výš. Naprosto o ničem příběh, nevyužitý Ryan, Ray se režijně drží při zemi, a tak jedinou "zajímavostí" je proti typu obsazená Joan Fontaine. ()

liquido26

Nuda od začátku do konce. Fontainová sice ve druhé půlce tu mrchu hraje skvěle, ale to je bohužel všechno. Zachary Scott, nebo spíš jeho postava, je pěknej trouba, kterej má pocit, že se musí celý život omlouvat za to, že má peníze lidem, co peníze nemají a snaží se o to, aby ho ostatní měli rádi z jinýho důvodu než kvůli penízům, takže vypudí krásnou ženskou, která si ho chce vzít z lásky a ožení se s tuctovou krátkovlasou blondýnou, která chce jenom jeho peníze. No a ten konec byl jak vystřižený z nějakého screwballu. ()

Bebacek

S noirem to má pramálo společného, ženská-mrcha může figurovat v každém žánru. A jestli jsem z Ryana byla v The Secret Fury zklamaná, tady jsem zaplakala. ()

kaylin

Joan Fontaine se pro roli dokonale hodila a je přesně takovou andělskou mrchou, jak byste si přáli. Co už byste si tolik nepřáli, to je konečné vyznění filmu, které se mi osobně nějak moc nelíbilo, hlavně proto, že to bylo takové nijaké. Není to klasický film noir, je to prostě film o vypočítavé ženě, ale díky hlavní představitelce je dobrý. ()