Ethan Brand (Alessandro Nivola) je upadající rocková hvězda. Jednoho dne se dozvídá, že má dceru se svou bývalou fanynkou. Jak si poradí s výchovou své nově nalezené třináctileté dcery? (Zeebonk)

Tred2

Docela škoda tohoto dílka. Potenciál to mělo docela slušný.. aspoň teda dějovou linku. Bohužel ale důležité aspekty jako režie, kamera či samotná práce s hudbou jsou slabé jako čaj. Ústřední dvojice otec-dcera je docela sympatická (Abigail má ode mě další "bod"). Bohužel podle papírů neměli spolu moc co hrát. Nicméně atmosféru má film docela dobře stravitelnou a tak těch 100 minut uplyne vcelku rychle. 65% ()

mira.l

Jeden z těch filmů "ze života", co si tak nějak plynou, diváka nenudí, ale stačí je vidět jednou. Takové velice pěkné, slušné tři *. Abigail celkem slušný výkon. ()

stuplik20

Tichá a Kľudná atmosféra popretkávaná talentom a úletmi ne-dospelého otca. Vlastne som sa nikdy nezmýšľal čo sa stane s rokovou hviezdou keď už len dožíva svoje posledné dni slávy. Možno si už len pri počutí "danej" piesne spomeniem ,áno toto sa mi niekedy páčilo. Mal by to byť odkaz každého hudobníka v nás pripomenúť nám čas ,miesto ,vek city a čokoľvek s tým songom spojené. Už sa ťahám moc do svojich úvah tak radšej :) ... som rád že som náhodou na tento príjemný kúsok narazil a výrazne ho doporučujem aj ostatným. ()

dogma97

Mohl to být pěkný film, muzikantské road movie ozvláštněné dcerou na krku, kdyby ovšem nebyly dialogy (a potažmo celý scénář) tak zoufale odbyté a prvoplánové. Nivola si své uhrál (a na rozdíl od Abigail na tu kytaru opravdu uměl), ale proboha třináctiletou Breslin, která ovládá jen tři výrazy tváře (naříkající štěně, smutné štěně, zubící se štěně - jo, pro osmiletou dětskou roli to stačí, ale ne pro hlavní ženskou roli dospívající dívky), nemůže režisér jen nechat odříkávat stále dokola jo, jo, jo! 35% ()

jafuska

Bohužel tento film mě nic neříká, pro mě velká nuda, nic neříkající scénář, ale budiž, i v normálním reálným životě mohou rockeři zjistit, že mají kdesi nějaké dítě, to je v pořádku, ale tady se prostě nic nekonalo, písničky pro mě unilý, nezáživný, takto si nepředstavuji dobrý film, ()

pafka

Jednoznacne prekvapeni herectvim Abigail Breslin, ktera uz nehraje jen tak nejakou malou roztomilou holcicku, ale teenagera, co chvilema nevi, co ma delat a jak situaci resit, pak herectvim Alessandra Nivoly, nebot usporne a presne herectvi je v kazde minute zaberu a taky pomerne malou roli matky, kde uplne zazarila Elisabeth Shue. K tomu je ve filmu spousta zajimave muziky a deje, jenz je jednoduchy, ale zajimavy a vas ani chvili nenapadne, ze by jste si mohli u toho schrupnout, protoze to by byla skoda. ()

kolodej1

moc příjemný film, který člověka chytne a se zájmem sleduje netradiční osudy otce a dcery, oba které spojuje lásku k muzice. Ta filmová dotváří dobrou atmosféru filmu. Snímky z muzikantského prostředí i vztahové filmy mám rád a tady se mi dostane obojího. Stojí za vidění ()

r007

Je to takové nějaké utahané, jako sled různých ( pěkných a zajímavých ) momentů, které samy o sobě byly natočeny precizně a bez chyby, ale tak nějak nedrží pohromadě. Příběh je zajímavý, dojemný a Abigail exceluje, zvlášť v těch emotivně laděných scénách. A hudba je nadprůměrná. Takže stojí za to vidět- ()

Profík

Poměrně sympatický film, herecky určitě nadprůměrný, ale i přes docela slušnou stopáž se nemůžu ubránit dojmu, že tam něco chybí nebo naopak tempo se trochu ztrácí. Ale ústřední dvojice film táhne nad průměr a Abigail Breslin tu ještě vypadá jako hezké děvče. 75%. ()

Lofiodtahar

Mám prostě silnou potřebu něco napsat k filmu, který jsem dnes viděl. Hodnocení 5 hvězdiček se možná někomu bude zdát přehnané, ale za prvé jsem muzikant. Za druhé, kytara mne provází celý život. Za třetí i já jsem hrával v kapelách a svého času byl nadějný muzikant :-) Za čtvrté mám rád prakticky všechnu hudbu, ale jednoduchý styl hudby ve filmu mne prostě bere. Konečně za páté.........a to bude o pár řádků víc...............konečně po dlouhé době jeden z filmů, kde hlavní postava nezbedný otec,rebel, opilec navíc muzikant, nežene jako skoro ve všech amerických filmech své zápory do extrému tak markantních rozměrů, až Vás film skoro přestane bavit, protože se chová prostě více než jako debil a více než by se každý normální člověk choval. Tady je to jinak. Ve filmu je ukázaná lidská tvář včas. Rebel co přijde na to, že má rád někoho víc než sebe. Nevzteká se jako každá postava amerického filmu když se jí někdo zeptá, jak to kdysi měl s matkou s otcem (scéna jedou v autě) kdy se dcera ptá svého otce na dědečka. Prostě se zamyslí a jako normální člověk bez přemrštěných emocí, pocitu ublížení a agrese ke svým rodičům a životu co mu přichystal, prostě normálně odpoví své nově nalezené dceři. Člověku, který se mu vrývá pod kůži. Film si plynule běžel, zněly krásné lidské melodie a já se ani na chvíli nenudil. Chápu že pět hvězd je asi moc protože o zánik země nešlo a super hrdinové taky nebyli, ale čistě za mne já tu pátou dal navíc i při volné jízdě filmu kde svět nikdo nespasí, za ukázky lidských základních nepřemrštěných (amerických) citů. Tenhle film bude jeden z těch, co si prostě občas pustím. ()