Napínavé příběhy party dětí, natočené podle bestselleru Jenny Daleové. Sourozenci Mark, Tessa a Sára milují psy. Také jednoho mají - superchytrého Maxe, s nímž tvoří Dětskou hlídku a pomáhají těm, kteří jsou v tísni. Jejich rodiče mají útulek se psy a výchovné středisko, a tak se celá rodina stará o všechny pejsky, kteří to potřebují. (oficiálny text distribútora)

Mariin odpad!

Namátkou jsem viděl začátek jednoho dílu, který začínal jak se rodiče před dětmi radují, že zemřela teta, která jim odkázala majetek... ()

třebapepa

Ztratil se pes - jsou vyslány dvě děti, aby psa našly. K tomu si vezmou ještě svého psa. Mezitím se ztratil druhý pes, o čemž první pes nevěděl, ale děti na to přišly. Pak se ale ztratily děti. Mezitím našel první ztracený pes druhého ztraceného psa a vzápětí našly oba ztracené psy ztracené děti. Všechny děti a psy pak náhodou našel třetí pes, který jako jediný zachoval chladnou hlavu a celý problém vyřešil;-) ()

Gezi94

Na rozdíl od jiných dětských seriálu mi tenhle nevadí,ba dokonce se na něj občas ráda kouknu i když se o psy moc nezajímam:) ()