Pixely

Réžia:

Patrick Jean

Kamera:

Matias Boucard

New York je z obrazovky do odpadu odloženého televizoru napaden osmibitovými kreaturami, vycházejícími z dosovských PC her, a postupně jimi pohlcován a ničen až do chvíle, než se z naší modré planety stane zeměkrychle. (kikulin)

Milodar

Triviální a geniální. Kdybych na těch hrách nevyrůstal, kdyby počítače nepožíraly náš svět a kdyby to nebylo tak skvěle udělaný, dal bych čtyři kostičky. Takhle musím dát 5. Hall of fame! Credits 00 :) A je mi fuk, jestli to byly pixely, nebo voxely. ()

Rufete

Ale jo, tohle vypadá celkem mile. Poznat v tom staré hry jako Pacman, Tetris a Arkanoid pro mě jako fanouška bylo velice úsměvné a celý útok se mi líbil. Spíše než krátkometrážní film to vidím jako nějaké video na upoutání pozornosti a návratu do starých časů, kdy tyhle kostičky frčely. Příjemný zážitek. ()

RomeroIsGod

Srdcovka pro ty, který vyrostli na Arkanoidovi, Pacmanovi a dalších oldskůlovkách. New York (nejenom) je napaden a já lidem teda rozhodně nefandil :-) 90% ()

MickeyStuma

Úžasná vzpomínka na 8-bitové hry z 80.let, které si dnes už z nové mladé generace asi málo kdo umí představit. Několik těch nejznámějších her jsou zasazeny do reálného velkoměsta New Yourku čímž je nám ukázáno, jak by to mohlo vypadat ve skutečném životě. Dobrý nápad dobře zpracovaný a to do pouhých tří minut. A tyto tři minuty skutečně stojí za to. Lepší pocta těmto hrám už snad ani být nemohla. ()

Lyžař

Zajímavý nápad a zpracování. Ale to je tak asi všechno. Zajímalo by mě, kolik času právě na takovéhle blbině strávili času :-D ()