30 minút alebo menej

• Česko 30 minut nebo méně (viac)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiálny text distribútora)

datos

Film,který bych nemohl hodnotit jako odpad,ale ani jako něco výbornýho. Je to zvláštní, hektický a celý to působí, tak rozpačitě. Ale rozhodně na odreagování je to výbborný a zasmát se u toho taky dá. ()

filip289

Priemerná béčková pásová komédia s pár dobrými hláškami. Dannyho R. McBridea a Jesseho Eisenberga fakt môžem a svoj účel film splnil = síce to nie je nič svetoborné ale nenudilo a ja som sa bavil. 6/10 ()

RobbieM@N

Dialogy s feelingem originality, McBride v nejlepší formě a dostatečně rychlé tempo, aby si divák nevšimnul profláklého scénáře. ()

MaxForValue

Kombinácia Fleischer a Eisenberg sa osvedčila v Zombielande a tak prečo to neskombinovať znova, tentoraz v krimi-komédii. Zombieland je oveľa viac o hláškach, kým 30 Minutes or Less je oveľa viac o ... vlastne ani neviem. Je to takový príjemný tuctový kvázi-ačňák so zopár dobrými scénkami (hlavne prepadnutie banky), ale celkovo je to také ako vlastne aj pri Zombielande, nedotiahnuté. ()

MeatFly_cz

Docela dobrý humor, nebýt toho, že film v určitých částech filmu ztrácí dech hodnotil bych známkou nejvyšší :) Ale nasmál jsem se dost, zkrátka u mě dojmy hodně pozitivní, určitě můžu doporučit! :) ()

jafuska

Film, který unudí snad každého, nesympatičtí herci, dějově hodně slabé, pointa žádná, takto si nepředstavuji film, který bych chtěla sledovat, ()

subic

Nechápu, proč to v TV dávali v noci, když je to pokoukaná pro děcka a náctileté. Takže je to taková úsměvná podívaná na někdy na dopoledne na 2 v podstatě smolaře. 58% ()

Ikedar

V strede filmu som si vravel, či je toto naozaj hlavná zápletka filmu a nechápal som, prečo to niekomu vôbec stojí za sfilmovanie. Nakoniec ide o dostratena vyšumelý flick, ktorý mi bohužiaľ nijak zvlášť nesadol. Priemer. Inak mám podobné filmy celkom rád. ()

asader

Skvělá odechovka,která díky své stopáži je nabitá zábavnou akcí a na nějáké drama a smutné momenty prostě není čas.8/10. ()

Crybaby

Dostal som presne to co som ocakaval ked som spustil tento film - teda priemernu komediu ale s nadpriemernym hereckym obsadenim, kedze v hl. ulohe sa predstavil moj oblubenec Eisenberg [Socialni sit] tak som od toho cakal aspon o hviezdu viac, ale vsetko to pokazili nudne dialogy a zbytocne natahovane sceny, ktore mohli skratit a dat nove ktore by priniesli do deja viac zapletok a akcie. Velmi mierny nadpriemer. ()

Luckyboy

Tak necharismatického a otravného hlavního hrdinu bez jakéhokoli výrazu jsem už dlouho nepotkal. Kdyby to byl film o pokeru, tak ok. Ale komedie? První polovinu filmu mohli autoři klidně vystřihnout. Něco se začalo dít až po přepadení banky. Jediný, kdo mne trochu zaujal byli záporáci. Ačkoli měli být tupí, tak mi připadli jako nejchytřejší postavy celého filmu, které měli jenom smůlu. Takovéhle filmy už snad nikdy více. ()

lobo87

Slušný úlet!!! Kvitujem hlavne skvelé obsadnie a množstvo hlášok, ktoré dali filmu tú správnu šťavu. Veľmi príjemné prekvapenie.Každá postava zaujímavá a svojim spôsobom vtipná. Okrem toho to bol aj celkom zaujímavý príbeh a bolo to napínavé. Prepadnutie banky bolo geniálne...70% ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (viac)