Jak jsem se vdala za Gegegeho

(neoficiálny názov) (seriál)
  • Japonsko Gegege no njóbó (viac)
Japonsko, 2010, 39 h (Minutáž: 15 min)

Příběh je založen na autobiografii Mury Nunoe, manželky známého autora komiksu Gegege no Kintaró Mizukiho Šigerua (1922-2015). Budeme sledovat každodenní život manželského páru z pohledu manželky. Jaké to asi je být manželkou slavného kreslíře mangy? (Zíza)

Mkqp

Kdo seriál dokouká, tak určitě nemůže dát méně než 3*, jelikož vydržet 156 dílů není jen tak. U mě je to momentálně 126 dílů, nicméně nevidím důvod nehodnotit už teď, protože mám značnou část odkoukanou. Postavy jsou fajn, každá má svůj charakter a s ním se i pracuje. Pokud někdo hledá seriál na výplň času mezi obědem či jinou činností, jehož délka dílu činí cca 13 min., tak neváhejte a Gegegeho vyzkoušejte. ()

Zíza

Bylo to s nimi moc pěkné, tak moc, až jsem musela napsat recenzi. Aneb asi poprvé v životě seriál opravdu trochu nadhodnocuji, protože „je můj“. (Racionálně by to měly být takové 4* :-D) Titulky ()

ainny

Vlastně jsem tu měla jediný problém. Tím byla hlavní hrdinka. Od poloviny mi její věčný přihlouplý úsměv, zastřený hlas, věčné přihlouplé "hai" a "otósan" strašně lezlo na nervy. Chápu, že jde o prototyp dokonalé japonské manželky, ale herectví Nao Matsushity jsem prostě neskousla. Kdyby jí nebylo, tak mi asi netrvalo víc než dva roky se prokousat do úplného konce. ()