Mládeži neprístupné

• Česko Mládeži nepřístupno (viac)
Poviedkový / Komédia
USA, 2013, 98 min

Predloha:

Bill O'Malley (poviedka), Claes Kjellstrom (poviedka) (viac)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry (viac)

Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd. Přijďte se podívat, jak to dokážou rozjet Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Uma Thurman nebo Gerard Butler. (oficiálny text distribútora)

kyzi

Absurdní, ujetý, nechutný, ale celkem vtipný i když tak nějak zvráceně. Nemá to hlubší smysl, je to jen oddychovka a to ještě ne pro každýho. Líbilo se mi jak se takoví profláklí herci zhostili svých úloh. Pokud tenhle film budete brát s nadhledem (a upozorňuju, že jinak to nejde) ,tak se celkem zasmějete. Na závěr můžu jen dodat: ty koule neměly chybu:-D ()

Kacenaa211

To je největší hnusárna, co jsem za poslední dobu viděla, a to jsem to ani neviděla do konce. Nechápu, jak se z filmu s takovým hereckým obsazením může něco takového vyklubat. Toto se může líbit jen lidem se zvrhlým vkusem. ()

Weasel

Je to tak strašně moc stupidní, že to musí bavit každýho. Škoda, že některé scény nebyly trochu více rozvedeny. Dávám ***, protože na natočení takovýho filmu musíte mít koule (a nejlíp na krku.) ()

tom275

A na just dám 5*, toto je přesně můj vkus, 90% scének bylo skoro jako kdybych je sám vymyslel. A to nemluvím o obsazení, všechny ty hollywoodské hvězdy mají můj neskutečný obdiv, že do takového projektu šli. ()

FrankLucas

Mám rád všetky typy humoru. Je jedno či je inteligentný, čierny, rasistický, sexistický,... Takže som sa celkom dobre bavil. Študentom teologickej fakulty by som Movie 43 asi neodporučil, ale u mňa to ako oddychovka na pobavenie po dlhom dni, zafungovalo dokonale. 6/10 ()

sun.eagle

Tak tohle byla taková ujetost, nečekaná ujetost...Musím říct že takhle jsem se dlouho hlasitě nenasmál a to nejenom díky naprosto absurdním situacím samotným ale i díky hercům do kterých byste to nikdy neřekli a kteří do nich byli hozeni a to jsem koukal v brzkých ranních hodinách ale ten smích nešel zastavit. Fakt netuším jak se tvůrcům podařilo některé herecké veličiny přesvědčit aby si v téhle zhovadilosti zahráli, buď chtěli dokázat že nejsou takový suchaři a umějí si ze sebe udělat pořádnou prču nebo je prostě vydírali. Jinak fakt nevím, ale díky za to. ()

MonDie72 odpad!

Oh C'mon!!! Vážně by mě zajímalo, co přimělo tolik kvalitních herců jako je Jackman, Winslet, Butler nebo dokonce Gere!!! atd., aby se upsali takovýmu braku! Radši rezavým drátem do oka, či trilogii Babovřesek, než toto. ()

Herbert007

Naprostá ujetost, při jejímž stvoření se tvůrci určitě hodně vyblbli... Výsledek je trochu rozpačitý a nevyrovnaný - výborný a překvapivý fóry u kterých jsem se od srdce a dobře zasmál, střídaný trapnýma slabšíma pasážema... ()

MisaP3

UF! No, tohle asi prostě není můj šálek čaje. Dřív by mi to možná připadalo vtipné, ale teď si nejsem jistá, zda jsem až takový suchar, nebo je to vážně moc. Některé momenty mi přišly celkem vtipné, ale spíš jsem většinou jen nechápavě a místy zhnuseně kroutila hlavou. Ty dvě hvězdy dávám jen a jen kvůli super obsazení, které sice moc nechápu (spoustu z těchto herců jsem mela za poněkud konzervativnější a překvapilo mě, že se dali na něco takového), ale budiž. Nicméně víckrát si tuhle hovadinku vážně nepustím ()

wanted23

Takýto druh filmu určite nie je pre každého, nie každý totiž dokáže doceniť tvrdú politickú nekorektnosť a často vtipy, ktoré sú za hranicou akejkoľvek morálky sprevádzané poriadnou náložou nechutností. Ja osobne však viem tieto filmy doceniť a preto som sa pri sledovaní tohto dielka bavil, aj keď je treba povedať, že nie všetky poviedky sú podarené. A práve totálna nevyváženosť jednotlivých poviedok je najväčšou slabinou celého filmu. Na druhú stranu hviezde herecké obsadenie dokáže tento nedostatok slušne vyvážiť, a preto každému, kto má podobný šialený humor rád určite film odporúčam. ()

Fill98

Musíte si o mě pomyslet, že jsem zvrhlý blázen, když se mi ten film líbil. Ale faktem je, že když jsem film prvně viděl, královsky jsem se bavil. Gagy velmi vtipné, nekorektní, takže přesně to, co můžu. Dobré obsazení herců, hodina a půl uběhne jak voda a vy ani nevíte jak. P.S.: Apple by měl opravdu zavést IBabe, věřím, že spousta teenagerů chrochtajíc blahem (včetně mě) by si to pořídila. Jen vyřešit ten problém s ventilem... Silné 3 hvězdy. (70%) ()

DavidAAAA

Jak tady někdo píše, kdyby se z filmu vypreparoval hnus, trapný kecy a úchylnej sex, tak by nic nezbylo. To je pravda, ale i tak... Nemám rád fekální a trapnej humor, ale tady je toho tolik, že je to nakonec vtipný. A nevím, co bylo lepší. Jestli rodinka, která praktikuje kompletní výchovu syna až do dospělosti včetně prvního sexu a šikany v domácí škole, po akt vrcholné lásky vyjádřený pokakáním.. Nevím, jestli byl větším šokem ten vždy distingovaný Richard Gere řešící potíže teenagerů, kteří šukají nový iPad do vrtulí větráku ( vtipně ukrytých ve vagíně iPadu ) nebo neskutečně zuřivý a sprostý Butler v dvojroli Leprikóna,nebo snad malá holčička, která dětskou lopatkou rozbije lebku ženy, kterou předtím skoro zavraždil Garfield? A jak nemám rád reklamy vložený do filmů, tak tady je to jasný, bejt ženská, nikdy nic jinýho než Tampax. Bože, tohle je tak nehoráznej úlet, že nechápu, jak je možný, že jsem to dokoukal a už vůbec nechápu, že se mi to líbilo a stydím se za to. ()