Novinové a Zarkové se podařilo s letadlem přistát. Jenže je chytli vojáci a odvedli je do ženské věznice, kde je drží, aby je následně předali Zazovi. McAllister a Wyatt se snaží uniknout gangsterům. Podaří se jim zmizet a dojít do jedné malé vesničky. Po agentce Gillespie jdou Zazovi gangsteři. Spojí se s Coltranem, aby mu řekla důležité informace. (Varan)

johnsnow

Musím povedať zaujímavá epizóda, najprv vidíme našich hošanov ako unikajú džungľov a je to fakt funny to ich doberanie. Naše slečny sa zase musia dostať z basy a kratkovláska si dá perfektný 1 by 1 súboj s obrnencom, a sledujeme aj ich šéfa a hackerku ako idú po tej DEA mrche a tam sa tiež dočkáme jedného super 1 by 1 fightu. A v závere sa spoja a vykilujú bandu zmrdov aby bomby čórol môj menovec, ktorý súdiac podľa záveru bude nejaká kurevsky vysoká šarža. ()

• V této epizodě, kde hraje Marek Vašut plukovníka Bešnova ze Skupiny Alfa, mluví herec anglicky s českým přízvukem, nikoliv anglicky s ruským přízvukem, případně bez přízvuku, jak by se na elitního ruského zpravodajce slušelo. (mkali)