Zachráňte Willyho 4

• Česko Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (viac)
všetky plagáty

Malá Kirra (Bindi Irwin, dcera Lovce krokodýlů a hvězda dokumentu Bindi, dívka z džungle) odjíždí ze svého australského domova, aby strávila s dědečkem (Beau Bridges) léto v Jižní Africe. Zanedlouho objeví mládě kosatky, které uvízlo na mělčině nedaleko dědečkova upadajícího přímořského zábavního parku. Pojmenuje svého nového kamaráda Willy – a pustí se do obtížného zápasu, aby vrátila velrybu zpátky k jejímu hejnu dřív, než dědečkův chamtivý konkurent udělá z Willyho výdělečnou atrakci svého elegantního zábavního parku. (oficiálny text distribútora)

Zix.

Příběh by to špatný nebyl, bohužel to ale tvůrci pojmenovali po známém jménu a proto je jenom logický, že je film porovnáván s předchozími úspěšnějšími filmy. A v porovnání s nimi to je docela bída. Nebýt toho tak by příběh tak hrozný nebyl. Co mi vadilo, tak že u Kosatky by snad i slepec poznal, že to je jenom robot, jsou tam s ní hodně nepovedený záběry. Čekal bych i originálnější závěr než ten, který se dost podobá tomu z prvního filmu. ()

Baruska92

Rodinné filmy, ve kterých jsou zvířata, mám ráda :) Většina takových se mi líbí, ale tento film moc ne. Musela jsem ho bohužel srovnávat s prvním dílem /Zachraňte Willyho/ a přišlo mi to oproti němu dost slabé. Jde v něm cítit snaha o to, udělat to přesně podle prvního dílu a zdá se mi, že se to moc nepovedlo. ()

mpet odpad!

Když jsem byl malý Zachraňte Willyho jsem miloval a musím říct, že se občas na něj kouknu i teď. Ale bohužel s každým pokračováním ztrácel kvalitu a vše to vyvrcholilo tímto "skvělým" čtvrtým pokračováním. Prostě je to další ubohost snažící se vydělat na dobrém jménu prvního filmu. ()

migr

Ach ty češi( výtažek z Vás uživatelů) nesnášíte všechny díly Willyho, ale když někdo natočí dobře pojatou" napodobeninu"(což se v běžném životě stáva že jsou věci podobné), hned ji nesmyslně srážíte jakoby hájení předchozích dílů, ach jo( a nemáte asi sociální (dětské ) cítění). 56% ()

1990Jirik odpad!

Tak tohle vážně ne! Ani jako rodinný film ani nijak jinak! Nervy drásající pí*..... Neustále o té samé snad elektrické velrybě...Efekty , nápad i děj naprostá 0 , která dělá ostudu původnímu 1 dílu.. Jediné co tam chybělo jsou pravý piráti kteří by ty malý zmetky roztrhaly na kusy.. Fuck off celé Tv parodii na film! ()

kertus odpad!

mizerný - očekávání bylo větší, kosatky jen v 3D a nebo modely, živou jsem tam tedy neviděl ani jednou!!! Pohyb v 3D nepřirozený, pohyb modelů ještě horší. Rozpočet filmu musel být do 1.000.000 dolarů, jinak si to nedokážu představit, zbytečný film a prvním třem dílům to nesahá ani po palce u nohy ()