Týdeník České televize o novinkách a zajímavostech z nejrůznějších oblastí vědy, nových technologií a společenských oborů. (oficiálny text distribútora)

LoLaa

Až na moderátora, kterému čeština zrovna moc nejde, je tento pořad ukázkou, jak lze vědu "vyučovat" nejen poučnou, ale i zábavnou a vtipnou formou. :) ()

Cheeter

Pořad, který mi zajímavou formu přiblížil řadu fyzikálních jevů. Zajímavě zvolená dvojice moderátorů, která dodávala seriálu takovou zajímavou zvláštnost. Je ale třeba dodat, že pořad jsem sledoval hlavně v době, kdy jsem byl na střední škole. ()

P. J. D.

Stejně jako se dnes digitální technologie a věda rozvíjí velice rychlým tempem, tak se i tento pořad stává v některých svých faktických ohledech nepřesný a zastaralý. Oceňuji však, že dokáže představit řadu složitějších pojmů jednoduše a pochopitelně (namátkou digitální konvergenci). Líčení dílčích aspektů techniky a vědy tu probíhá nenuceně i plynule a přitom zajímavě. Proto jsem si ani jednou neřekl, kdy už to skončí (naopak mne zamrzela krátkost jednotlivých epizod). Docela bych proto uvítal, kdyby pořad pokračoval i neskončil v roce 2012. I tak, v mém hodnocení hezkých 4/5 hvězdiček. ()

Desmi

Rychlé a zajímavé informace ze světa vědy, ale co je hlavní - aktuální informace. Všechny točené dokumenty jsou v podstatě už staré, tenhle týdeník ale ne, ten je aktuální a to je jeho největší přednost.. =) ()