Past, Present & Future

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Hudobný / Horor
USA, 2003, 74 min

Průřez největších hudebních hitů Roba Zombieho od jeho začátků ve White Zombie, až po jeho aktuální tvorbu k datu vydání. Hudební kompilace obsahuje rovněž bonusové DVD s těmito videoklipy:

01. Thunder Kiss '65 (White Zombie)
02. More Human Than Human (White Zombie)
03. Dragula
04. Living Dead Girl
05. Superbeast
06. Never Gonna Stop (The Red Red Kroovy)
07. Feel So Numb
08. Demonoid Phenomenon
09. The Return Of The Phantom Stranger
10. Spookshow Baby (J.Connor)

MM_Ramone

Rob Zombie (Robert Bartleh Cummings) je americký režisér, hudobník, spevák, filmár, scenárista, skladateľ. Má svoj charakteristický, originálny, ľahko rozpoznateľný rukopis. Patrí medzi vyznávačov starej horrorovej školy. Jeho záľubu v horrorovej tvorbe zdieľam aj ja. Mám rád jeho filmy a páči sa mi aj jeho hudba. Začínal ako frontman hudobnej skupiny White Zombie, v ktorej pôsobil počas rokov 1985 až 1998. V roku 1998 sa osamostatnil a prešiel na sólovú dráhu. Jeho hudobnú tvorbu mapuje dvd titul "Past, Present and Future", ktorý vyšiel v roku 2003. Je to kompilácia oficiálnych videoklipov, ktorá určite poteší všetkých jeho fanúšikov, priaznivcov nekonvenčnej tvrdej muziky a horrorových gurmánov. Ja som Robov fanúšik, mám rád drsnú hudbu, a nesmierne rád si vychutnávam horrorovú tvorbu, takže som si prišiel na svoje. **** ()