Vem si mě!

(relácia)
všetky plagáty
Reality-TV
Česko, 2007, 60 min

Bohatý muž chce ženu. TV Nova mu sežene dvacet vdavekchtivých žen a on si dá schůzku se všemi. Postupen času začne vyřazovat jednu po druhé až mu zůstane jen jedna. (Terva)

duklak2

Bohatý muž dostal na výběr 20 dívek, které postupně vyřazoval, až mu zbyla jediná. Ženy zažívaly různé výlety, večeře atd. a snažily se "milionáře" nějakým způsobem zaujmout. Ve finále si vybral ze dvou dívek jednu, která ho oslnila a nabídl ji snubní prsten Tento pořad běžel v roce 2007 na TV NOVA. ()

Jara.Cimrman.jr

Chcete si vzít milionáře? Určitě by se našlo i víc než dvacet milovnic velkého množství bankovek, domů a vozů značky Ferrari, které by si chtěly vzít milionáře Červína. Nicméně počet byl omezen a charismatický milionář postupně vyřazoval tu s krásnou duší, pak tu, co se mu tak krásně otevřela až nakonec zůstala ta nejprohnanější pipina s největším zájmem o prachy. Za tu jeho pitomost jsem mu to snad i přál. Nicméně osud si po tomto "skvělém" pořadu s Červínem zajímavě pohrál na trase svatba, dítě, rozvod, zpronevěra, vězení. Takže chcete si vzít bankrotáře? ()

MikeCool odpad!

TV-pořad (Reality show). Naivní pořad ve kterém si milionář užívá se spousty ženskými a myslí si potom Bůh-ví jaký je gentleman, přitom je to slušně řečeno jenom obyčejný "sukničkář". | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) | ()

WANDRWALL

Je to vskutku podivné, aby se ženy - ve větším počtu - hlásily k boji omuže, který jim umožní žít co nejpohodlněji. Tedy po materiální stránce. Potíž ale nastává, zda si lidé porozumí v soukromí a mimo televizní kamery, což je právě oříšek pro většinu lidských párů. A to často bez ohledu na to, zda peněz mají hodně či minimálně. Bez peněz se žít nedá, o tom není sporu, ale rovněž platí, že víc peněz znamená, že se jich i víc utratí, ale že by zásadně měnily podstatu individuálních lidských já, tak to ani ne. Mohou pomoci v době, kdy člověk není zdravý, není už vitální, to pak můžou být dobrým pomocníkem, neb člověk si může díky jim vybrat, komu věří a komu ne. Ale lidská volba je založená i na stabilitě společnosti a jeho finančních toků. A to se právě neděje. Nikdo nemá mít nic za definitivní, tohle říkal Werich, ale fundament o lidském životě je popsán především prostě a jasně v bibli, a zde je onen známý příběh o sedlákovi, co byl konečně spokojený při představě, že má až do konce života finančně vystaráno, ale Bůh mu řekl v noci - blázne, ještě této noci zemřeš - a odebral mu té noci život. ()