Nezvladatelného jazzmana Natea (Mickey Rourke) chytí při krádeži auta. Brzy na to se ocitne uprostřed pouště s pohledem upřeným do hlavně pistole. Nate však záhadně unikne smrti, vyhne se kulce a utíká hlouběji do pouště, kde v moři písku najde záhadný cirkus. Instinktivně ho to táhne k Lily (Megan Fox), Ptačí ženě, jenže ta opakovaně odráží jeho sváděcí pokusy. Nicméně postupem času rozpozná Lily v Nateovi svou poslední šanci, jak uprchnout ze života v zajetí. Jenže jen co se začne psát první kapitola jejich vztahu, objeví se bohatý podnikatel Happy Shannon (Bill Murray) a hrozí, že zničí jejich šanci žít šťastně až do smrti… (oficiálny text distribútora)

dex2man

Krásný a zajímavý příběh o jedné nevšední bytosti, která by si přála žít normální život. Byl jsem zvědavý na Megan, jestli si opět vystačí s "být krásná" nebo konečně ukáže, že je i něco uvnitř a musím uznat, že se opravdu snažila. Její výrazy rozpačitá, smutná, odevzdaná a zoufalá působily uvěřitelně a spolu s hudbou dokázaly vyvolat odpovídající náladu. Přeci jen i ta krása, křehkost a zranitelnost sehrály svůj part, škaredého anděla by nikdo nechtěl:). Mickey jede jako obvykle- zasmušilý, zhýralý mazák, co už toho v životě sakra zažil a jde z průseru do průseru..občas si šlehne a občas se i probere, aby udělal správnou věc. Velká škoda, že tenhle námět nedostal do rukou schopnější režisér, zasloužil by si to. Mitch Glazer totiž ví co chce říct, ale neví jak. Vše je podané velmi mdle, roztahaně, unaveně, bez jakéhokoliv nápadu. Některé scény jsou zcela zbytečné a naopak prohlubování vztahu mezi Natem a Lily mohlo být věnováno mnohem víc prostoru. (Jedna věc je jasná, Rourke má nejhezčí rogalo na zemi a všichni mu můžem závidět:)) ()

Fr

,,LILY JSI JINÁ. MYSLEL JSEM, ŽE JSME SI SOUZENI“..... /// Poté co je M.Rourke zachráněnej indiánskou verzí Timura (a jeho party), potká Lily. Ta ho taky zachrání a film se začíná táhnout. Koukat na párek sbližujících se podivínů, by nemuselo bejt nezajímavý, kdyby to nebyla nuda. Úmysly jsou jasné, tempo na hovno, nikdo se nesnaží ničím upoutat – zaujmout. Zkrachovalec, kterej všechno posere pláče, všechno je tak neuvěřitelný, divně jednoduchý, nepravděpodobný, že by to klidně mohlo bejt........ (dosaďte po zhlédnutí). Podivnej film. Pokus o něco, čemu nerozumím. Nevyužitej potenciál charismatických herců. Což mě štve asi nejvíc. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci se přesvědčit, že je má Megan impozantní. 2.) Film ve kterým má sex stařec s mladou holkou nemůže bejt špatnej! (v klidu, stejně je tma). 3.) Na zádech mám..... (dosaďte si sami). /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

3n3my

Tak toto si napísal aj zrežíroval jeden človek - a tak to aj vyzerá. Príbeh aj scenár je riadne hlúpy, a keď sa ešte k tomu pridá tragický výkon dua M + M, blamáž je na svete. Nechápem zmysel tohto filmu, o čo tam vlastne po celý čas ide, a keďže sčasti ide o fantasy, tak až zarážajúcu nepresvedčivosť. ()

claudel

Chtělo se mi napsat zvláštní film, ale on to vůbec zvláštní film není. Je to běžný dramatický thriller s romantickými prvky o souznění krásky se zdánlivým handicapem a zvířete s pofidérní minulostí. Jejich souznění není přáno a děj se musí zamotat kvůli dalším postavám. Příběh ubíhá v pomalém tempu s příjemnou hudbou a kamerou. Ačkoli nejsem tak nesmírně pohnut výkony Billa Murrayho jako spousta lidí, které znám, tak v tomhle filmu se mi náramně líbil. Možná by měl dostávat více rolí nejednoznačných záporáků. Film musí potěšit všechny fanoušky Megan Fox a všechny fanynky Mickey Rourkeho, jimž se tenhle herec ještě stále přese vše líbí. Nejedná se o žádný převratný film, ale dle mého soudu si zaslouží rozhodně více, než 48 procent, jsem kvůli tomu na vážkách, zda hodnocení nezvednout o hvězdičku výše. ()

oLí

Na konci to celé má zřejmě docela zajímavou myšlenku, jestli jsem to dobře pochopil, tak se celkem povedla. Ale než se k tomu člověk celým filmem prokouše a pronudí, to je peklo. Celou dobu je to tak zvláštní a docela dost pitomý, že něco "chytrýho" člověk před závěrečnými titulky prostě nečeká. A jelikož mě oblečená Megan svým výstupem spíš irituje, nevidím jedinej důvod si tenhle film pustit znovu. 3/10 ()

• Mickey Rourke označil film za příšerný. Později se za svůj výrok omluvil s tím, že měl tehdy špatnou náladu, byl zrovna na večírku a snažil se zbavit reportéra. (Eldrick)
  • V roli "Icemana", nájemného zabijáka na začátku filmu se objeví známý zápasník Chuck Liddell. (Eldrick)

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

18.01.2010

To by byla opravdu bizarní představa (na druhou stranu, Billovi jsme uvěřili, že dokáže sbalit Scarlett Johansson, že?). Jde, jak jinak, pouze o hereckou spolupráci. V mysteriózním thrilleru Passion… (viac)