Testament: Live in London

všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
USA, 2005, 82 min

Ratemus

To nejlepší, co kdy Testament složili vám tu hodí přímo pod nos s takovou technickou precizností, že vás to nenechá jen tak sedět na prdeli. Alex Skolnick je kytarový bůh a Chuck Billy svým hlasem přeřve i sportovní halu. Thrashová lahůdka, toto by mělo být ve sbírce každého milovníka hard and heavy. ()

Megahead

Nedávno som recenzoval na stránke CSFD iný živák a videozáznam od kapely Testament, a to: "Dark Roots of Thrash" z roku 2013, ktorý sa mi zdá byť o trošku lepší. Koncert z roku 2005 - "Live in London" je tiež dobrý, s kvalitnou zostavou: Chuck Billy - spev, Eric Peterson - gitara, Alex Skolnick - gitara, Greg Christian - basa a dvaja bubeníci John Tempesta od piesni 1 až 8, a následne Louie Clemente v pokračujúcich 9 až 14. Kapela vybrala to najlepšie zo svojich albumov, hudobné výkony sú výborne, jedine zvuk dvojkopáku mohol byť trochu výraznejší. Zároveň na spomenutom nasledujúcom koncerte sú lepšie zvládnuté kamery. Napr. niekedy keď Skolnick predvádza sóla, tak režisér ukazuje všetko iné, len nie jeho, pričom určite by som si v danom momente pozrel hlavne jeho. A ešte pár iných maličkostí, ale ako celok je to podarená vecička. ()