Ataque de Pánico!

všetky plagáty
Celý film
Krátkometrážny / Sci-Fi
Uruguaj, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

PauloZ

Ze začátku vypadají roboti velice lacině, a celý vizuál je béčkový, ale rozjede se to do pěkné mely! Věřím, že celovečerák může dopadnout dobře:) ()

Kryton

Válka světů, Den nezávislosti, Transformers, Svět zítřka a křižník Potěmkin v pětiminutovém amaterském filmečku. Nic co by tu tedy nebylo a přesto je z toho prý Sam Raimi paf, že dá chechtáky. Myslím si, že to dělá z důvodu produkovat taky jeden amaterák. Spielberg má tedka Paranormal Activity a Del Toro District 9. Doufejme, že se Snyder shostí tohoto opusu http://www.youtube.com/watch?v=1ZuK_wYrqp8. ()

FFilipCZ

Velice zajímavý počin, skvěle padnoucí soundtrack a roboti+veškeré letectvo sami o sobě moc hezky graficky zpracovaní. Trošku větší rozpočet, vymazlení grafiky a mohl by z toho být dobrej celovečerňák. ()

mysiak

Veľmi zaujímavý krátky film...podmaz 28 Days Later...skvelo spracované na pomery maličkého projektu..no som veľmo zvedavý na spoluprácu s Raimim...ale v každom prípade skvelé ()

ivishka

Takovéto "revoluční" robotické filmy mi nic neříkají tím spíš, když jsou krátkometrážní. Spíše než povedený krátkometrážní sci-fi film to vidím jako nějákou reklamní kampaň na počítačovou hru. ()

Popluh

Občas District 9, občas jako něco od Asylum. Pokud Alvarez zůstane u režie, tak má blíže spíše k tomu druhému, ale v nějaké trikové společnosti by se jistě neztratil. Záběry sami o sobě klasické až nezajímavé, práce s atmoférou skoro žádná. Alvarez na mě působí jako grafik, kterého baví piplat robůtky, ale se zvukem si moc hlavu nedělá a radši tam hodí nevhodně zvolený song a absolutně pohřbí atmosférický start s mostem, mlhou a malým klukem. Přesto to na amatérské poměry stojí za pozornost. ()

blackrain

Obdivuju kolik úsilí je vloženo do krátkometrážních snímků. Kdyby takhle pracovali i jiní režiséři, kteří točí celovečeráky,tak by to byla kolikrát jiná podívaná. Tenhle kraťas s klidem strčí do kapsy filmy jako Válka světů a jemu podobné. ()

ABLABLABLA

Hezky to graduje. Od chlapce hrajícího si s roboty, přes pravé roboty, kteří se vzápětí objeví až k samotnému výbušnému konci. Hudba k tomu je perfektní. Ale že by mě to nějak moc nadchlo a vtáhlo do děje, to se říct nedá. 2-3* ()

italka63

Díky Tervovi jsem se seznámila s tímhle kraťasem. Ano, takhle nějak by to skutečně mohlo vypadat, protože pokud by nás přepadla civilizace o mnoho vyspělejší s cílem lidstvo vyhladit, půjde to rychle.Třeba zrovna takhle, kdo ví. Každopádně by lidstvo přestalo řešit kraviny a konečně by se muselo semknout, pokud by mu to ještě k něčemu bylo. Drtivá invaze, strach, panika a porážka...to zde pocitově zažijete. Slušná hudba, kvalitu triků nehodnotím.Jen mi hlavou prolétla věta - už se otvírají.... ()

m@rz

Solidní kamery, perfektní hudba. Na krátkomentážní film i obstojné efekty, jenom občas chyběly stíny a taky ten poslední výbuch se zjevil moc rychle. ()

easaque

2* krátká scénka o nečekané invazi robotů. Dobře udělané, ale jen to dokazuje co všechno jde udělat za pár kaček a pak máme něčemu věřit. Jinak nic zvláštního a bez příběhu. Odkazů na to je tu hafl, tak nebudu přidávat. [ PŘÍBĚH: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

lekr

Na to že je to jen amatérský filmeček je to přímo geniální!! Výborné počítačové efekty, skvělí mimozemští roboti a i nějaký ten příběh. Apokalypsa jak se patří!! ()

Amroth666

Moc zajímavý kratkometrážní snímek, který jestli někdo uchopí do naprosté profesionality, mohli bychom se dočkat podobného trháku jako byl film District 9, který je opravdu geniálně vymyšlený. ()

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (viac)