Ataque de Pánico!

všetky plagáty
Celý film
Krátkometrážny / Sci-Fi
Uruguaj, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

Celý film

mcb

Přehlídka možností uruguayského tvůrce, která konceptem zavání Blomkampovým Alive in Joburg. Sice to nemá žádný děj a triky na úrovni společnosti Asylum, ale atmosféru a potenciál to určitě má. Jsem zvědav co Alvarez vykouzlí s Raimiho rozpočtem, díky monstróznosti námětu totiž bude muset šetřit tak pětkrát víc než Blomkamp u District 9. Ale určitě to budu vyhlížet. ()

PetrPan

Hergot, na začátku jsem si říkal, kristapána to je děs a na konci jsem měl jen otevřenou hubu a zíral. A to prosím za pouhých pět minut, Alvarezovi se povedlo něco neuvěřitelného, zatímco v mlze jeho robotí ničitelé vypadají jako dětské hračky, s příchodem do města se mění v pravou zkázu a vy čumíte jako u vytržení. Monstrózně vydařené ! ()

Zbyisek

Technicky naprosto dokonalé. Jen stěží můžu uvěřit, že to tak malý počet lidí dokázal udělat. Co ale vůbec nemůžu pobrat je to, co s tím chytré hlavy z Hollywoodu chtějí dělat?! Vždyť to nemá žádný příběh a to co se tam děje jsem viděl ve filmu už mockrát. Za technické zpracování, které samo o sobě je neuvěřitelně dokonalé bych dal klidně plný počet. Jelikož ale hodnotím snímek jako celek, tak to bude hodnocení nevalné. ()

Jermann

Prvotřídní trikové demo .. a vlastně velmi povedený a kompaktní sci-fi thriller, který naštěstí nemá stopáž na nějaká plačtivá rodinná dramata, pejsky v plamenech, motivační kecy typu ''společně je dostaneme!" a jinou debilní vatu. Nápad samozřejmě není nic nového pod sluncem, ale raději deset takových, než jeden další Emmerichův předlouhý zázrak plný výše zmíněného. ()

Karlos80

Předem upozorňuji že nejsem fanda těchto monster/robot/invasion filmů, a už vůbec ne všech těch hemerických slátanin, kdy ze sebe dělají chudáčky nebo naopak hrdiny, ale tohle se mi líbilo a oslovilo, a samozřejmě pokud zůstaneme u té Uruguaye, tak ta může jen mile překvapit, i když v konečném součtu nepůjde asi o nic moc nového. Těším se ale na celovečerní film-který může mít grády, a když už nic jiného, tak béček není nikdy dost:-) Co se týče technologie, počítačových triků a různých spešl efektů, tak to je druhá věc. ()

• Rozpočet filmu činil iba 300 amerických dolárov. (Eoin)
  • Ve filmu byla použita skladba "In the House, In a Heartbeat" od Johna Murphyho, která je ústřední písník k filmu 28 týdnů poté (2007). (jiri.psota)

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (viac)