Pětka v Pomeranči

Rodinný / Hudobný / Športový
Česko, 2007, 51 min

Účinkujú:

Martin Zeller

Pětka v Pomeranči je live mix v pestrých barvách, magazín kultury a životního stylu teenagerů se svébytnou hitparádou a hosty moderátora Zellera. (oficiálny text distribútora)

CANNIBAL

Povětšinou chabej a trapnej alternative metal, či nu-metal, což není vůbec žádnej metal a nemá s tim nic společného. Jak se Zeller vytahoval jakou nachystal ''hitparádu tvrdší hudby'' To je naprostá kravina!!! A nějakým akčním zbytkem pořadu to nezacelí. Nakonec pořad v roce 2009 zcela škrtli. Nejhorší však bylo, že klipy často trhal a nepostupující dal dokonce sotva do půlky. ()

Chrysopras

Na Zellera jsem si musel zvykat, ale pak to docela šlo. Hudební část šla občas mimo mě a adrenalinový sporty/reportáže taky nejsou úplně můj šálek, čili průměr ()

C0r0ner

V porovnání s Medúzou, Esem a podobnými sračkami, kde se dokola točil akorát trapný mainstream byla Pětka v pomrdanči jako zjevení. Nejen, že ji uváděl zpěvák velmi dobré metalové kapely, ale především se mi líbil výběr kapel, kde jsem mnoho z mých dnešních oblíbených skupin objevil (Flattus, StreetMachine, Disturbed, Chevelle,...). 100% ()

topi80 odpad!

Hitparáda pro ty, co po letech diskoškového juchání zjistili, že nejlepší jsou stejně ti týpci s kytarama. Ti co hrajou ten metal. No. ona ta hudba, co se tady pouštěla, neměla s metalem absolutně nic společného, ale posluchači týhle hitparády jako odteď byli fakt hustý metalisti. ()