Réžia:
Andrej BenkendorfScenár:
Vladimir VardunasKamera:
Viktor GončarHudba:
Igor KorněljukHrajú:
Armen Džigarchanjan, Igor Lifanov, Jekatěrina Vasiljeva, Konstantin Šelestun, Alexandr Lykov, Vlad Furman, Jurij Orlov, Artur Vacha, Alexandr Zavjalov, Ivan Krasko, Alexej Děvotčenko (viac)Hrajú
Jevgenij Merkurjev
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Žilkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lev Borisov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
12 stuljev (1977) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Bechtěrev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konfrontace (1985) (seriál)
Vsevolod Curilo
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Birman
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandra Samochina
Sovietsky zväz
Vladimir Baranov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ivanov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Filatov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ivanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Zachar Ronžin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Taťjana Titova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jakov Petrov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Oleg Levakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Taťjana Tkač
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Romancov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sirotin
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Ruskin
Poľsko
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vladimir Mironov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)